Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Grupa D

Recommended Posts

teacher

Bulgaria Georgia Russia Ukraine Belgium Slovenia

Joe D

Gledam drugi put ove ruse(oba puta protiv istog protivnika, doduse), i uopste nisu za zajebanciju. A kako bi i bili kad im je trener Blat a igra bog kosarke AK47.

ArleKino

Belgija bez Hervellea na EP.

Feindouno

Koje govno od grupe u poredjenju sa nasom. Da je pravde Bugarska/Gruzija/Belgija/Ukrajina ne bi vidjele EP a neko od njih ce proci u sledecu fazu.

J.R. Cash

Rusi do cetvrtfinala ne bi trebalo da prime vise od 60 poena ni na jednoj utakmici. Opak defanzivni potencijal imaju.

Töölönlahti

Navijam ovde za Gruziju.

Timmi

ko ce biti treci?

Feindouno

Belgija imo uprkos izostanku Ervela i tjeranju Didijea.

sabahudin

Vratili su Mbengu.

kobni zelaya

Meni se čini da je Ukrajina tu najveći favorit za treće mesto, mada je teško proceniti snagu Gruzije, biće neizvesna grupa.

Feindouno
Meni se čini da je Ukrajina tu najveći favorit za treće mesto, mada je teško proceniti snagu Gruzije, biće neizvesna grupa.
Ukrajina je u kvalifikacijama dva puta ubjedljivo izgubila od Makedonije, jednom od Bosne i Madjarske. Zavrsili sa 3 pobjede od kojih je jedna protiv VB koja je bila potpuno nezainteresovana jer su se vec plasirali.Gruzija i Belgija su igrale u istoj grupi, Belgija kuci dobila 10 razlike, u gostima 23. U odlucujucoj utakmici Belgijanci su dobili Poljsku sa sve Gortatom i Lampeom.Na tome temeljim prognozu :) + sam gledao Belgiju i Ukrajinu na pripremama, Belgijanci djeluju dosta ozbiljnije.

Timmi
Belgija imo uprkos izostanku Ervela i tjeranju Didijea.
kladionice dobro placaju to misljenje, po njima je borba izmedju ukrajine i gruzije. meni ukrajinci izgledaju najozbiljnije, ali ja pojma nemam.

Joe D

Belgija bila odlicna u pripremama. Ne znam koliko ce da im fali Ervel, ipak tipujem na njih.

Feindouno
kladionice dobro placaju to misljenje, po njima je borba izmedju ukrajine i gruzije. meni ukrajinci izgledaju najozbiljnije, ali ja pojma nemam.
cool.gif

31 Aug 2011 - Eurobasket 2011 - Group D Markets - To Qualify for Second Round Belgium @ 6.00Stake : €51.50

Edited by Feindouno

J.R. Cash
Ukrajina je u kvalifikacijama dva puta ubjedljivo izgubila od Makedonije, jednom od Bosne i Madjarske. Zavrsili sa 3 pobjede od kojih je jedna protiv VB koja je bila potpuno nezainteresovana jer su se vec plasirali.Gruzija i Belgija su igrale u istoj grupi, Belgija kuci dobila 10 razlike, u gostima 23. U odlucujucoj utakmici Belgijanci su dobili Poljsku sa sve Gortatom i Lampeom.Na tome temeljim prognozu :) + sam gledao Belgiju i Ukrajinu na pripremama, Belgijanci djeluju dosta ozbiljnije.
+1/potpisBelgija deluje ozbiljnije od Ukrajine iako ove vodi jedan the Czar. Ako sutra dobiju Gruziju, sigurno idu dalje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this