Jump to content
teacher

Grupa C

Recommended Posts

teacher

Bosnia and Herzegovina Macedonia Croatia Qualifier 1 Montenegro Greece

Feindouno

na HRT-u ide direktan prenos 1 oducavanja od kosarke, HR 49:69 FRA

ArleKino

Mi smo na prvenstvu bez Ratka Varde. Pozvan Ermin Jazvin. KomeNdija zagarantovana. :isuse:

steins
Mi smo na prvenstvu bez Ratka Varde. Pozvan Ermin Jazvin. KomeNdija zagarantovana. :isuse:
:o šta je sa Vardom?

Heaviside

Napustio pripreme, kaze ne moze da izdrzi tempo. To se desilo nekoliko dana pre njegovog dogovora sa Olimpijom.

Delija67

Ekipa iz kvalifikacija je Finska.

ArleKino

Juče nas je ubila Belgija 20-ak razlike. Sve su prilike da ćemo i na ovom Evropskom prvenstvu upisati čitavih 0 pobjeda.

Feindouno
Juče nas je ubila Belgija 20-ak razlike. Sve su prilike da ćemo i na ovom Evropskom prvenstvu upisati čitavih 0 pobjeda.
Nakon 3 cetvrtine Francuska vodi protiv BIH 70:44, trecu su dobili 25:5 :isuse:

ArleKino
Nakon 3 cetvrtine Francuska vodi protiv BIH 70:44, trecu su dobili 25:5 :isuse:
:isuse: Na kraju će se ispostaviti da je ovo puštanje svakakvih jazavaca na EP medvjeđa usluga. No dobro, valjda će nakon -30 protiv Finske neko skontati da nešto nije uredu ako ne možemo napraviti čestitog centra.

Feindouno

Ne zajebavaj, nece biti 30, mozda desetak u vrh glave.85:60 kraj <_<

ArleKino

Dobro, to je ta naša prepoznatljiva igra na malo datih i puno primljenih koševa.

steins
Dobro, to je ta naša prepoznatljiva igra na malo datih i puno primljenih koševa.
:Delem, da je ostao Varda, bilo bi nešto bolje, mnijem......što više gledam Bosnu više mi pada na pamet da je Selektor šampion! ... :lol:

Fins fleet

Hrvatski tim:Spisak:Plejmejkeri: Dontej Drejper (Cedevita), Rok Stipčević (Vareze),Bekovi: Marko Popović (Žalgiris), Marko Tomas (Fenerbahče Ulker), Krunoslav Simon (Zagreb),Krila: Bojan Bogdanović (Fenerbahče Ulker), Damjan Rudež (Cibona),Krilni centri: Damir Markota (Olimpija), Luka Žorić (Unikaha), Lukša Andrić (Galatasaraj),Centri: Ante Tomić (Real Madrid), Stanko Barać (Anadolu Efes).Da im je Ukic ostao ziv i da im je selektor Duda, mislim da bi se prosetali do Spanaca.

Кристофер Лумумбо

zestoko precenjujes hrvatsku

Guest
This topic is now closed to further replies.