Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

13 minutes ago, GlenGeglach said:

Cesto vidim pitanje "koliko trosi" pri trazenju informacija o nekom autu. Pitam se koliko je to vazno jer sam misljanja da, ako nemas za gorivo bolje i ne kupuj auto. Kako vi to vidite?

Uglavnom zestoko pokondireno :fantom:

Link to comment
17 minutes ago, GlenGeglach said:

Cesto vidim pitanje "koliko trosi" pri trazenju informacija o nekom autu. Pitam se koliko je to vazno jer sam misljanja da, ako nemas za gorivo bolje i ne kupuj auto. Kako vi to vidite?

Duboko

Link to comment
18 minutes ago, GlenGeglach said:

Cesto vidim pitanje "koliko trosi" pri trazenju informacija o nekom autu. Pitam se koliko je to vazno jer sam misljanja da, ako nemas za gorivo bolje i ne kupuj auto. Kako vi to vidite?

meni je potrošio svaki put sve što sam sipao

 

:mellow:

Link to comment

apropos potrošnje, iako ima svoj topik neka ga ovde, ubedljivo najbolji euro dizel ima i dalje mol. svi ostali mu nisu ni na puškomet. kakav crni nis, eko i ostali bakrači, samo mol

 

Link to comment
2 hours ago, GlenGeglach said:

Da razumjem to, ali koliko je vazno sta stoji u nekoj knjizi, na sajtu, nekom 4umu itd koliko trosi da bi se odlucio da kupis neko auto.

 

 

Jel se sprdaš, ili ti je samo dosadno

Link to comment

Ja jos nisam dobio primjer zasto je nekome vazna potrosnja nekog auta pri donosenju odluke da ga kupi. Licno meni to nije vazno jer mislim da ti potrosnju niko ne moze garantovati. Sve se svodi na rekla kazala. Isto kao i pitanje "da li se kvari". Kazem samo da mi nije jasno jer ta pitanja cesto vidim na raznim forumima. Ako je to sve sprdacina onda neka mod brise sve ovo.

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

apropos potrošnje, iako ima svoj topik neka ga ovde, ubedljivo najbolji euro dizel ima i dalje mol. svi ostali mu nisu ni na puškomet. kakav crni nis, eko i ostali bakrači, samo mol

 

obrazlozi 

Link to comment

na pun rezervoar, auto predje 30-40km više(ista vožnja je u pitanju kao i svakog meseca kada nisu ferije). deluje da bolje vuče. meni dosta, da se ne zajebavam sa ovim nisovim i ostalim preradjevinama. 

jedini problem mi je štocih nemam blizu, al to rešim jednim odlaskom, do čepa i teram dok se ne potroši

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...