Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

On 07/02/2018 at 7:59 AM, djeneralche said:

platite atest

 

kakav crni atest to je izmišljotina za tzv plate najogavnijih uhljeba kočničara i neradnika u srbiji znači radim sa svakakvim državnim službama svakog dana i svako ima neku svoju falinku koju će filipenko i mp40 ispraviti kad pobede ali najpreče je da agenciju za bezbednost saobraćaja i centar za tehničku ispravnost vozila zauvek držimo na vrhu liste za rušenje paljenje i gulage do trećeg kolena kad bude vrijeme za to :fantom:

Link to comment
16 hours ago, djeneralche said:

Ubacio ti random generator i bosansku rec.

 

hrvatsku citirao sam komunjaru rundeka jer su ti banditi savremeni sejmeni :fantom:

 

Quote

Сејмени (тур. Seğmen = „млади наоружани људи“) били су турска коњица која је крстарила кроз народ чинећи разна насиља и пљачкајући народ. Дана 28. јуна 1882, у тада већ слободној Србији, законом су установљени чувари јавне безбедности - жандармерија на коњима. Напредњаци, који су били на власти, тврдили су да су ови потребни ради реда и мира а нарочито ради „ћерања хајдука“. Са друге стране опозиција, радикали, предвођени једним од својих оснивача Пером Тодоровићем, говорили су да је ова основана ради малтретирања политичких противника, пре свега Радикала. Пера Тодоровић им је одмах дао назив „Сејмени“.

Edited by Hella
Link to comment
On 28.11.2017. at 6:02 PM, Barti66 said:

Sonex ili Nigrin, ako uspeš da nađeš...ja rabim još uvek zalihe od prethodnih zima a nešto ih nesrećem po radnjama

Mogu i koncentrati istih firmi pa izmiksaš sa dest vodom u procentu koji ti odgovara.

 

Када би знао да је нигрин обична превара.

У прво време су стварно увозили из немачке а онда су ископирали амбалажу и сами паковали смеће у исту.

Link to comment

Nemam pojma, meni ferceraju obe drastično bolje u odnosu na sve ostale a naročiti Sonex. E sad, kao što rekoh, to su mi zalihe koje sam pazario pre nekoliko zima a tada su možda bile orođiđi. Kopren je napravio sličnu ambalažu Nigrinovoj ali to nisam probao ič. Generalno, kod nas je teško naċi i dobro ulje a kamo li tečnost za stakla.

Link to comment

Skinuo folije, 2x500din za prednja bočna. danas bio prvi put kod majstora, kaže ne bi on tu ništa dirao sem diskova i pločica za pola godine otprilike tako da sam happy sa rezultatima pregleda.

Link to comment

Kako sam krenuo da vozim na plin tako mi je pokazao grešku na lambda sondi. Greška je izbrisana, majstor kaže da ako ne dođe do promene u radu motora, povećane potrošnje, ništa ne diram. Iskustva, saveti?

Link to comment

ne mogu da verujem da mi se pali lampica za ulje posle prednih 5150milja!  menjam ulje na 5000milja ali bas da se upali posle ekstra 150predjenih?! pa svasta...ide u ponedeljak na lifting :)

Edited by mustang
Link to comment

To samo ako nije ona prevara koju je neko već kačio kako tamo™ odeš na zamenu ulja a oni ništa ne urade. Moguće i da je podešeno da pali posle toliko pređenih km kao podsetnik. Meni flisuje ulje i opet bude dovoljno između dva servisna intervala što je kod mene 12-13 hiljada km.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...