Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Kao i sve oko automobila, dakle ekstremno subjektivno, ali - izbeci ako se moze, u pravu je Mustang.

Navlake nisu resenje, em su pos'o vise, em se treba pomuciti da se nadju zaista kvalitetne.

Link to comment
Kao i sve oko automobila, dakle ekstremno subjektivno, ali - izbeci ako se moze, u pravu je Mustang.
Navlake nisu resenje, em su pos'o vise, em se treba pomuciti da se nadju zaista kvalitetne.

Jes, gledam na guglu em su ružne em deluju nekvalitetno
Link to comment

Ma bezi, sranje, ja sam na kraju zbog posla morao da se snalazim, sreca pa sam naleteo na penzionisanog pozorisnog krojaca koji mi je po meri sasio presvlake od cerade, kanvasa, da mogu da se peru bez problema ...

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

Mane kožnih sedišta?
Ima neko iskustva?

Mane su to što ako ih manijakalno ne održavaš raznim sredstvima, posle relativno kratkog vremena se tako ruiniraju, da ne liče ni na šta.

Link to comment
9 minutes ago, Tresko said:

Mane su to što ako ih manijakalno ne održavaš raznim sredstvima, posle relativno kratkog vremena se tako ruiniraju, da ne liče ni na šta.

 

Da, popuca koža, izliže se, pa sedišta izgledjau kao da su 30 godina stara. Za mene kožna sedišta top tri karakteristike koje auto /ne/ sme da ima. :)

Link to comment
Mane su to što ako ih manijakalno ne održavaš raznim sredstvima, posle relativno kratkog vremena se tako ruiniraju, da ne liče ni na šta.

Nećemo preterivati :D da je tako oglasi bi bili prepuni pohabanih kožnih sedišta.
Anyway, zaključio sam da volim kožna sedišta u tuđim kolima [emoji38]
Ja bih ih izbegao al konacno se pojavio auto u oglasima koji ispunjava sve želje i vredelo bi ga pogledati al ima fucking kožna sedišta.
Što kaže kums - prekriti jambolijom :rant:
Link to comment
2 hours ago, maheem said:


Nećemo preterivati :D da je tako oglasi bi bili prepuni pohabanih kožnih sedišta.
Anyway, zaključio sam da volim kožna sedišta u tuđim kolima emoji38.png
Ja bih ih izbegao al konacno se pojavio auto u oglasima koji ispunjava sve želje i vredelo bi ga pogledati al ima fucking kožna sedišta.
Što kaže kums - prekriti jambolijom :rant:

 

al' ondak obavezno i navlaku za volan od istog materijala..

Link to comment
17 hours ago, maheem said:


Nećemo preterivati :D da je tako oglasi bi bili prepuni pohabanih kožnih sedišta.
Anyway, zaključio sam da volim kožna sedišta u tuđim kolima emoji38.png
Ja bih ih izbegao al konacno se pojavio auto u oglasima koji ispunjava sve želje i vredelo bi ga pogledati al ima fucking kožna sedišta.
Što kaže kums - prekriti jambolijom :rant:

Ma, nije problem :14_relaxed: Kupi, samo što kažu povezi tm računa

Link to comment

Pregreva mi se disk na zadnjem tocku.Ako je kaliper,nosac plocica otisao,da li je obavezno da menjam na oba tocka,ili samo onaj koji je pokvaren?

 

Edited by askeladden
Nepravilno pisanje
Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Pregreva mi se disk na zadnjem tocku.Ako je kaliper,nosac plocica otisao,da li je obavezno da menjam na oba tocka,ili samo onaj koji je pokvaren?

 

Samo taj pokvareni, ali nije zgoreg provjeriti stanje svih plocica. Taj disk koji se bio pregrijavao je mozda izvitopiren, pa ti mogu kocnice "pulsirati" dok nudes kocio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...