Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Pa dobri diskovi su i za moju Astru po stotinak evra, plocice po 50ak valjda, plus to ostalo sto si nabrojao... Jos Honda ispade jeftinija od Opela jbt...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
41 minutes ago, Milosh76 said:

Jel ga servisiras u servisu Mile Pile?

 

http://pilehonda.com/

 

Ne, imam čoveka koji radi u delti vekovima pa kući odrađuje sve, zna hondu u.. Nešto jako detaljno :)

Pločice sam meto ATE kaže da su top kvaliteta. 

 

Edit: btw, nisam iz NS-a :) A za tog Pileta sam čuo baš oprečna mišljenja. Dok sam imao civica pre ovog, održavao sam ga kod Robike u NS, on je mnogo korektan i realan lik sa cenama, a poznaje japance odlično. A na honda forumu ima i izvesni Sale, dečko koji je ono, klasičan ludak (u pozitivnom smislu) u pogledu pedanterije a i jako je profesionalan i pedantan, kod njega sam išao za sređivanje retrovizora (česta boljka) i još neku sitnicu.

Edited by Mil@n
Link to comment
On 1/8/2018 at 5:52 AM, Mil@n said:

Inače, pločice i diskovi napred nazad, mali servis i dihtung dekle, ruke, 41k. Nisam se toliko izuo za auto ne pamtim. :D

 

Toliko isto to košta u Japanu za Toyota Prius Alpha, u dinar isto. Nisu se kod tebe nešto ugrađivali.

Link to comment
On 1/7/2018 at 7:19 PM, Mil@n said:

Svakako nikad ne ostavljam auto u brzini, tj uvek ručna. Prvo nisam probao, i ne deluje mi da je pametno, al on je profi, valjda zna nešto što mi average useri ne znamo.

 

Ne pratim te nego pričaš o japanskim kolima pa te zato kvotujem.

 

Toyota Prius Alpha, vidi menjača, kao ručkica na fliperu. "Power" je da se upali, ključ mora da bude u krugu od 2m, može i u torbi ili u mantilu pozadi. Vrata idu bez ključa, dokle god je ključ u blizini, nema traženja po džepovima ili po torbi.

 

2018menjac01.JPG.233e802e651a5ca72456e72f9848d0ab.JPG

 

A ručna, ne postoji kao ručna nego dole (levo na slici), svaki drugi pritisak nogom je angažuje/deangažuje.  Kvačila naravno nema, automatic.

 

2018menjac02.JPG.f054ad57a682a93d6bd833631f5403a0.JPG

Link to comment
3 hours ago, Yoyogi said:

 

 

A ručna, ne postoji kao ručna nego dole (levo na slici), svaki drugi pritisak nogom je angažuje/deangažuje.  Kvačila naravno nema, automatic.

 

2018menjac02.JPG.f054ad57a682a93d6bd833631f5403a0.JPG

švabo to  imao još na 123ojci

:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...