Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Sutra mislim da pazarim Mazdu CX3, benzinca. Jel ima nesto da ne valja, sto bi me odvratilo od kupovine?
Nemaš problem sa svojom visonom u noj? Drugar koji je značajno manji od tebe mi je kukao da mu je tesna...
Link to comment
3 hours ago, radisa said:
10 hours ago, Majo said:
Sutra mislim da pazarim Mazdu CX3, benzinca. Jel ima nesto da ne valja, sto bi me odvratilo od kupovine?

Nemaš problem sa svojom visonom u noj? Drugar koji je značajno manji od tebe mi je kukao da mu je tesna...

Knap, doduse iza mene ima mesta samo za midgeta. Nije mi to problem, nego nema servisa na Fuerteventuri, morao bih da se drndam do Las Palmasa. Cena mu dobra - 14.000, godinu dana star, presao 20 hiljada, izgleda ko casa.

Bzvz nas jebe sad auto, crkla Lancia, pa uzeli nekog budjavog Golfa dizelasa da ne bacamo pare, racunali da idemo za J.Afriku. Sad ko za krivi, poostrili tehnicki za emisiju gasova od januara, mislim mogu da se slikam sa ovom termoelektranom.

Juce seo u bem li ga koliko kola, nista me specijalno nije odusevilo, nama generalno ne treba veliki auto, ovi iz neke kompakt klase vise vode racuna da ga nakrcaju kojekakvim elektronskim budalastinama, nego sto ce da naprave ljudski prostor za voznju. E da, jebala ih downsizing tendencija i tri cilindra za auta od 4 i po metra ('ali znate, ima wi-fi, ima senzor na vrtoglavicu, on je znate connected to..) tako sam i dosao do Mazde.  

Link to comment

Uzmi starijeg Aurisa benzinca 1.6, ima mesta i za visoke :) , a pouzdan auto. Nisam vozio najnoviju iteraciju, tako da ne znam da li su smanjili prostor u kabini, mada ne bi trebalo.

Mislim, ovo sve ako odustanes od mazde. Dobra je mazda, go for it!

Link to comment
14 minutes ago, precog said:

Uzmi starijeg Aurisa benzinca 1.6, ima mesta i za visoke :) , a pouzdan auto. Nisam vozio najnoviju iteraciju, tako da ne znam da li su smanjili prostor u kabini, mada ne bi trebalo.

Mislim, ovo sve ako odustanes od mazde. Dobra je mazda, go for it!

Bio juce i u Toyoti, nisam video Aurisa, samo gomila Yarisa u milion boja, Rav-4 i onaj novi uvrnuti SUV.

Link to comment
2 minutes ago, Host said:

Auris nije pravljen za velike ljude nego za ljude bez ukusa. Nije ni cudo da ti se svidja :fantom:

Nisam rekao da mi se svidja, rekao sam da mogu visoki ljudi da se smeste i da je pouzdan. A dodao sam i da je krs za male ljude, jer se izgube u njemu.

:(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...