Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

4 hours ago, Milosh76 said:

 

E pa bravo, taman si me podsetio da mi sutra ističe godišnje članstvo, upravo sam završio po ovoj ceni.

 

Meni AMSS oduvek šljaka dobro, naplatim ga kroz neko šlepovanje do vulkanizera ili električara, barem je do sada bilo tako. 

 

U inostranstvu /Smakedonija/ su mi jednom menjali točak za rezervni, ne zato što ne umem nego zato što su bili zapekli šrafovi, nas dvojica smo skakali po krstastom ključu a on ni da mrdne. Jednom u Bgd su mi na buster upalili auto jer sam bio ostavio neki potrošač uključen što mi je ispraznilo akumulator.

 

Sve u svemu za 2300 godišnje sa inostranstvom, no brainer.

 

Vozzi je bio problematičan jer nisu uvek mogli da ispune to našta su pristali kad su ti prodavali članarinu. Mnogo se pisalo o tome. Naslućujem da su ih neki tužili i onda im se više isplatilo da zatvore firmu nego da plaćaju odštetu po nizu osnova.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 28. 2. 2024. at 22:25, Mr.Mxyzptlk said:

zasto je mali servis za mazdu 32000. jesu li oni normalni jbt. 

29500! Na 45k km.

Aj to.

Al mesec dana nakon servisa krece da škripi pločica napred desno. Raspitam se, vidim da je to ugradjeni mehanizam da upozorava na istrosenost. Zakazem kod ovog lika na Slanackom putu, bivsi majstor u zvanicnom, sa nekim sertifikatima. Zamena prednjih dodje oko 10k. U dipemu vrv 20 celih.

Aj sve, al da ne prokomentarisu i napisu u izvestaju da su pri kraju. Sto je i ocekivano na 40-50kkm. Bas raspad.

Izasao iz garancije, tesko ce nas videti opet. Kasko i sl nedajboze

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li ste naručivali neke delove na aliexpress-u za auto? Konkretno plastika za zadnju maglenku.
Pitam jer pokušavam da pronađem i samo dobijam led svetla i sijalice. Ne znam šta da pretražim da bih dobio baš plastiku.

Link to comment

Ja sam na Silux kupila katadiopter kad mi ga neko bio drpio, to ti je ko Ali.

Vidi imaju li oni, ako ništa lakše ćeš da vratiš ako ti ne odgovara.

  • Hvala 1
Link to comment

Sikux je ok za svasta, Yu Lucas mislim jos jaci jer ne rade autodelove nego bas samo karoseriju, mnogo vecih i manjih radnji za prodaju autodelova uzima preko njih. Ta plastika maglenke bi trebala biti bas jeftina. 

  • Hvala 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...