Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Trebao bi ovih dana da uzmem Wii najverovatnije u Beosoftu pa me zanima jel neko igrao ili mozda ima i kakva su iskustva? Jel stvarno toliko zabavno kao sto izgleda?
Wii je ekstremno nezabavan i apsolutno preskup za ono što pruža :) Biće dobro par dana, posle sledi smor, naročito zbog sistema igranja sa mahanjem, koji je dobar dok ne provališ da je mahanje totalno nerealno u smislu zakona fizike. Ovo iz nekog ličnog iskustva onih par nedelja, koliko je bio kod mene na testu. Prve nedelje sam ga igrao prva 3 dana, posle napravio pauzu od 3 dana, pa ga opet poslednjeg dana 1. nedelje igrao. Drugu nedelju je presedeo ugašen...BTW imam i PS3, a i Xbox360 sam imao do pre neki dan par meseci, pa sam ga prodao. Slobodno pitaj ako te nešto zanima oko konzola...samo da nije komplikovano angry.gif :D
Link to comment
Preko mreže sam igrao FreeCiv na Linuxu, ali 4 nisam probao. Btw, vrlo rado bih kupio oriđinale Civ4, samo kad bih znao kako i gde...
providno lažeš :lol: elem, ja sam civ3 oriđinale kupio jerbo sam ušao u mac store (do tada nikad ranije nisam), a ogroman poster i prst debela knjižica koja ide uz to su me oborili s nogu, pogotovu što me je bio blam da izađem iz radnje a ništa ne kupim ;)
Link to comment

A sto da bachi 75$ kad moze i za dz :) A koliko vidim po forumima, ljudi se cak zale da im za tih 75$ ne radi multiplayer :huh: Nego pade mi na pamet, koliko vas igra CS 1.6 ? Zakup 24/7 servera za max 12 igraca je samo 20 ? mesecno ... mogli bi da organizujemo nego forumsko prangijanje ? Igrica je naravno besplatna - saljem linkove interesentima :rolleyes:

Link to comment
A sto da bachi 75$ kad moze i za dz :) A koliko vidim po forumima, ljudi se cak zale da im za tih 75$ ne radi multiplayer :huh: Nego pade mi na pamet, koliko vas igra CS 1.6 ? Zakup 24/7 servera za max 12 igraca je samo 20 ? mesecno ... mogli bi da organizujemo nego forumsko prangijanje ? Igrica je naravno besplatna - saljem linkove interesentima :rolleyes:
jebo sam ti sve kad sam stigo, 3 noći nisam spavao zbog UFO-a
Link to comment
jebo sam ti sve kad sam stigo, 3 noći nisam spavao zbog UFO-a
Yup, as I said before, best game ever ... zajebano kad ti se uvuce pod kozu :wink: Bolje se secam dogodovstina iz igrice o jurnjavi za alienima od pre 10 godina nego onih iz RL :blush::rolleyes: Edited by BOOGIEMAN
Link to comment
Inace,kuci igram samo i isljucivo zadnji Football Manager. Prvo sam uspeo da unistim Bolton a sada i Valensiju. Skor u prvenstvu mi je trenutno 9-6-8 :lol: Ziga: 34 meca u svim takmicenjima - samo 15 golova :(
Ja igram 2012/13. sa Dinamom. Realna je igra, tek sam ove sezone ušao u Ligu prvaka. :blush: Financial control mi je 19 (vrijednost kluba oko 140 mil. KM), Squad discipline mi je 19 (1 Mamićevski režim :fashisto:) no ostale su mi brojke ispod 10, Hands on approach 1 4-orka. :D Kuriozitet: od iole uglednijih evropskih klubova, mušterije su mi samo Sampdoria i - Ajax. :o
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

Link to comment
Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

prison tycoon :D
Link to comment
Da li bi mi neko mogao preporučiti neku igricu u kojoj bi se vodilo preduzeće ili nešto slično ?

nekoliko dana se ne skidam s kompa zbog FM08 i rešila devojka da i ona nešto zaigra

Ako se zezneš i instaliraš Simse ne gine ti kupovina drugog kompa :D Edited by Biohemija
Link to comment

u vezi nba bi imao par pitanjca -_- koja je fora sa onim solary capom i tako te gluposti oko placanja igraca, i kako da trejdujem dva moja balvana za 1 onako srednju zvezdu, a da se ta ponuda dopadne tom timu ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...