Jump to content
Marvin (Paranoid Android)

Igre

Recommended Posts

Calavera

pretpostavljam da ste ulogovani u gog? ja kliknuo na "get for free" dugme i kaze "it will appear in your account soon".

Edited by Calavera

James Marshall

kod mene se već i pojavilo i stigao mejl o potvrdi

Moća

Izlazi na naslovnoj strani sajta na baneru tu treba kliknuti na free. Nema ga free kad idete na pretragu.

James Marshall

Pa tu ga klejmuješ i za par minuta se pojavi u tvojoj kolekciji

Calavera
1 hour ago, James Marshall said:

kod mene se već i pojavilo i stigao mejl o potvrdi

+1

4 minutes ago, palikaris said:

Sad su se setili, a ja ga kupio još onomad emoji19.png

utesi se mislju da si svojim novcem potpomogao 1 tima schafera, velikana medju velikanima!

palikaris

Ne žalim uopšte, tu igru sam sanjao da odigram ponovo godinama. A nije mogla da se igra preko scummvm i sličnih emulatora. I konačno sam dočekao pre par meseci.

Ayatollah

Došao sam na 71% Tycoon statusa u Eliti, nedostaje mi samo još 29% da bih dostigao Elite status u Tradingu, što su mi još dve rute na exploit liniji između dva sistema koju sam otkrio pre nekog vremena. Ujedno, preskočio sam granicu od milijardu kredita (imam oko 1,050,000,000 CR), obzirom da mi ova ruta donosi između 150 i 200 miliona kredita po runu koji traje 1 sat pravog vremena, zavisno kako mi se nameste misije. Radi komparacije, vidim da su ljudi po forumima srećni kada zarade po 2-3 miliona u trgovini sa velikim brodovima, na solidnim rutama i sa rare commodities, a za 20 miliona voze klijente po 20,000 svetlosnih godina preko pola galaksije (za šta ti treba po nedelju dana u stvarnom životu, ako ne igraš po 12 sati na dan). Najskuplji brod u igri (Imperial Cutter) košta 203 miliona kredita, najskuplji široko dostupni brod (Anaconda, za Imperial Cutter i Federal Corvette treba jako visok rank u Imperiji, odnosno Federaciji) košta 146 miliona kredita.

Kada budem uzeo Elite status u Tradingu, imaću oko 1,4 milijarde kredita i otključava mi se Shinrarta Dezhra sistem (sedište Pilotske Federacije), gde imam 10% popusta na sve brodove i sve module, i svi su dostupni (u sistemima Li Yong Rui-ja je popust 15%, ali nema svih modula na jednom mestu). Tu idem da pazarim Anacondu za 132 miliona kredita, i da je natrpam sa modulima i oružjima A klase, što će da me košta još oko 500 - 600 miliona, a ostaće mi još oko 700 miliona za troškarenje. Kada budem izmodovao to oružje i opremu kod inženjera, biću u 1% najjačih brodova u igri, a onda idem da grindujem Combat rank i rank sa Federacijom (uzimam borbene misije od federalnih frakcija - em grindaš oba, em te plaćaju po 2 miliona CR po misiji, radim bounty hunting po RES-ovima, itd.) da bih uhvatio dovoljan rank da kupim Federal Corvette, koji je najbolji borbeni brod u igri, i na njega prebacim modovanu opremu sa Anaconde. Na Anacondu tada stavljam opremu D klase, FSD A klase i lagani reaktor A klase, to modujem za što manju težinu, i onda biram da li ću da Anacondom da istražujem Mlečni Put i budžim Exploring ili da Korvetom lešim razne nesrećnike. Ko zna, možda do tada i izbije rat sa Targoidima, pa bude još zanimljivije.

bigvlada
On 12/12/2017 at 5:54 PM, Calavera said:

grim fandango remastered potpuno djabe na gogu:

https://www.gog.com/game/grim_fandango_remastered

nema potrebe da objasnjavam zasto je ovo super dil :sleep:

Jel su ispravili kretanje u igri? Probao kada je prvi put izašla, odustao zbog toga. 

Calavera

ne bih bas rekao da su ispravili, na te kontrole se ionako naviknes posle par nekog vremena. ali da, u remastered verziji mozes da se odlucis i za point and click interfejs.

Tosha2EE
On 12/13/2017 at 11:38 AM, Ayatollah said:

Ko zna, možda do tada i izbije rat sa Targoidima, pa bude još zanimljivije.

Poceo rat! :D

Ayatollah
2 hours ago, Tosha2EE said:

Poceo rat! :D

Video sam, napali su tri stanice u Plejadama, traže se dobrovoljci za evakuaciju civila sa stanica. Fuel Rats već organizuju te dobrovoljce, oni barem imaju iskustva sa tim akcijama, jer su spašavali razne debile kojima nestane goriva 1000 svetlosnih godina od mehura. Ja ću verovatno da skočim do tamo, jer mi ASP ima jump range od 35 svetlosnih godina i okačenu kabinu šesticu, koja može da primi 32 čoveka (premda će im Beluge verovatno biti korisnije, ako mogu da skoče do tamo i ako bude neke vojske da odvuče Targoide na drugu stranu), pa mi ne treba više od 10-12 skokova do Maie ili Merope-a. Moram samo da okačim Fuel Scoop trojku, što mi ide na živce jer dugo tanka gorivo sa zvezda.

bigvlada
23 hours ago, Calavera said:

ne bih bas rekao da su ispravili, na te kontrole se ionako naviknes posle par nekog vremena. ali da, u remastered verziji mozes da se odlucis i za point and click interfejs.

Konačno, skinuo sam pa ću da brstim polako. :)

Svarog

Company of Heroes 2 trenuto free na Humble Bundle.