Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Znam da nije, no ja sam slab na igre sa ovom tematikom. Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships mi je najbolja igra ovog tipa, sa modovima naravno (Combined Mod v3.2.0 je sveobuhvatan). Ubacio sam i muziky po mom ukusu, gde ces lepse. Sada pokusavam i u Blood and Gold da ubacim jos par numera, videcemo.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Pirates na C64 i Amigi; kopam po papirima, da nadjem kada Silver Train i Treasure Fleet stizu u odredjeni grad.:rolleyez::D

hehe, zato sam znao mapu kariba napamet i znam je dan-danas

Link to comment

Si kopao balgo kad sastaviš mapu i osvajao Vera Cruz i Kartagenu sa kopna?

Kako je to bila vrhunska igra...

 

 

Just now, teacher said:

hehe, zato sam znao mapu kariba napamet i znam je dan-danas

+1

Link to comment
Just now, radisa said:

Si kopao balgo kad sastaviš mapu i osvajao Vera Cruz i Kartagenu sa kopna?

Kako je to bila vrhunska igra...

vera cruz uvek bilo mučenje, em je na zapadu, pa kad vetar dune dok ne dođeš napadne te 10 gusara i tri španske potere. 

Link to comment
Just now, teacher said:

vera cruz uvek bilo mučenje, em je na zapadu, pa kad vetar dune dok ne dođeš napadne te 10 gusara i tri španske potere. 

Ma da, to bilo najzajebanije... Ne mogu da se setim zašto sam i Cartagenu skoro uvek napadao sa kopna, ali mi to nekako ostalo u glavi...

Inače, to sa plovidbom na zapad je jedino bilo bez veze jer je umelo da traje 100 godina...

 

Link to comment
Just now, radisa said:

Ma da, to bilo najzajebanije... Ne mogu da se setim zašto sam i Cartagenu skoro uvek napadao sa kopna, ali mi to nekako ostalo u glavi...

Inače, to sa plovidbom na zapad je jedino bilo bez veze jer je umelo da traje 100 godina...

 

zato što je cartegena imala pomoć vetra i milion topova, ipak vera cruz nije sa kopna, već gran granada.

 

piratesgamemap.jpg

Link to comment
21 hours ago, teacher said:

Bolje probaj prvo sa nekom evropskom državom. Preporuka ide za Brandenburg, gde vijaš da napraviš Prusiju, čije ideje su jedne od najboljih u igri. Embargo nije neka velika stvar. Najbolje je kad imaš rivala da mu lupiš embargo.

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk
 

Da li si probao da odradiš sve reforme i napraviš Nemačku? Ja sam u jednoj partiji uspeo da rekreiram justinijanovu Vizantiju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...