Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ček, 2k3 je ekstremno naporan za oči, UT3 je bar po tom pitanju bolji.Samo su mape u UT3 glomaznije i ona vozila pomalo smaraju. Kec jeste najbolji, ali između ova dva je (po meni) mrtva trka.
Ma meni je ovo perverzija. Slažem se da je na nekim mapama vidljivost smanjena, imaju te neke filtere šta li pa sve nekak izgleda mutno (nije da je ne znam kakav problem, ali primeti se).Imam dobre mašine u igraonici, ja to teram u 1920x1080 i sve teče ko mljeko, i izgleda perfektno.
Link to comment
gde ima da se pazari TL2?
Di oćeš....tj.. misliš oriđinale?Smor je jedino što je igra giga i po a pečevi 1-6 su 3 giga, ali valja to sve odraditi. Zabavno je. Izuzetno sam lako zaboravio da je izašao diablo III i ne želim ni da ga vidim.Da dodam još jednu simpa igru, ljute tice ratovi zvezda izdanje, posle space još jedno zanimljivo. Samo da je barem star trek.
Link to comment
Ček, 2k3 je ekstremno naporan za oči, UT3 je bar po tom pitanju bolji.
2k3 kao i svi ostali prethodnici su mnogo prijatniji, nema braonila™. Plus previše blooma. Edited by miki.bg
Link to comment

prešao fallout - new vegas. u borbama si dosta dominatniji čak i od deatclawa kada završiš sa vault 34 i pokupiš snajper. kada se stigne do 30og levela, što je moguće uraditi dosta pre samog kraja, jednostavno ne postoji dalji motiv za igru

Link to comment

Igrao sam ja malo, ali nemam živaca pod ove stare dane da se udubljujem. Stvarno je prekomplikovana igra da se počne normalno igranje (ko nema prethodnog iskustva), moraš satima da giljaš kroz tutorial a onda kad najzad počneš neku kampanju... već si pola zaboravio kako se šta radi, a uz to te mrzi da se mučiš. Bar ako su duhovno lenj kao ja.

Link to comment

Pazario 12x Company Of Heroes - Tales of Valor za 2,5e po komadu. Stvarno ima brutalnih akcija na stimu ljudi, pratite to. Sad je do 26og neka jesenja rasprodaja, svašta se daje bud zašto, nemoj da bude da vam nisam rek'o...http://store.steampowered.com/

Link to comment
Igrao sam ja malo, ali nemam živaca pod ove stare dane da se udubljujem. Stvarno je prekomplikovana igra da se počne normalno igranje (ko nema prethodnog iskustva), moraš satima da giljaš kroz tutorial a onda kad najzad počneš neku kampanju... već si pola zaboravio kako se šta radi, a uz to te mrzi da se mučiš. Bar ako su duhovno lenj kao ja.
Meni ortak predlozio ovaj mod. Inace igram CK2, prilicno lagano ako si igrao EU3. Zanimljivo je kako ne znas sta ce te snaci. Turci osvojili Konstantinopolj i napao ih ostatak Vizantije, ja se ukljucio kao Srbija da ceprknem nesto za mene, utom stizu krstasi, bugari, nemci i mlecani, turci pozivaju malo-po-malo celu malu Aziju i taman kad sam poceo beznadezno da gubim - uskocise Mongolske horde kroz Iran. Ne zna se ko koga prca :D
Link to comment
Igrao sam ja malo, ali nemam živaca pod ove stare dane da se udubljujem. Stvarno je prekomplikovana igra da se počne normalno igranje (ko nema prethodnog iskustva), moraš satima da giljaš kroz tutorial a onda kad najzad počneš neku kampanju... već si pola zaboravio kako se šta radi, a uz to te mrzi da se mučiš. Bar ako su duhovno lenj kao ja.
uh, ako je tako onda nista. nemam tacno ni vremena ni zivaca da listam tutorial...sve sto radi ovako na prvu moze. to je kao onaj flaj simulator sto ima tutorijal do 750 strana :D
Link to comment
to je kao onaj flaj simulator sto ima tutorijal do 750 strana :D
nema 750, proces je vrlo intuitivan, jednom kada savladas Instumental Flight Rules, approaches i osnovnu dinamiku leta sve ide kao po loju. za manje od mesec dana covek moze da nauci rutinsko letenje na 737 <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...