Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Crusader nema tu menadžersku komponentu xcoma ali je u mnogočemu bolji, što je i logično jer je kasnije napravljen. Ta igra mi je uvek pravila probleme i vukla se kao prebijena pri svakom pokušaju startovanja u bilo čemu što nije čisti dos.

Link to comment

Kao što trudnice nekad strefe kiseli krastavci, slan'na i slične stvari, tako se meni danas za vreme hasa desio Dune 2. Znam da je (ne računajući Dune 2000) bilo nekih rimejkova koji su navodno izgledali kao original (ali rezolucija i ostalo prilagođeno modernijim vremenima) - je li video to neko, probao (na win7) itd?

Link to comment
Kao što trudnice nekad strefe kiseli krastavci, slan'na i slične stvari, tako se meni danas za vreme hasa desio Dune 2. Znam da je (ne računajući Dune 2000) bilo nekih rimejkova koji su navodno izgledali kao original (ali rezolucija i ostalo prilagođeno modernijim vremenima) - je li video to neko, probao (na win7) itd?
ah, siege&sonic tenkovi :heart:inace, na ovom linku pominju da igraju preko dosboxa
(ja sam je igrao pre par godina i mnogo mi je islo na nerve kad dodje crv i pozdere mi harverstera a ja zauzet ubijanjem atreidskog/harkonenskog sljama)
Link to comment

Našao sam bio nekoliko izvora. Za sad sam probao Dune Dynasty, koji može free da se skine sa sourceforgeta. To je barem windows aplikacija, izgleda isto. To jest, zahteva da se skine originalni Dune 2 (koji jeste abandonware) i da se pak fajlovi prebace u data dir. Preko ini fajla može da se podesi rezolucija, ali to je i dalje fino da radi u recimo 800x600 windows prozoru dok se nešto drugo radi. Ono šta jeste drugačije je to da je navodno AI mnogo agresivniji i inteligentniji nego kod originalne igre. Ali nisam toliko dugo drndao. Jedino što sam spoznao da harverstere stvarno ne smeš da ostaviš same, nego stalno moraš da trčiš za njima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pošto sam happy kao malo dijete kada ga mama odvede u Mc Donalds, moram da podelim sa masom.Pazario sam od svog dobavljača original steam keyeva Unreal Tournament 3 Black Edition za tričavih 5e komadu, inače su 20. Igra sa-bi-ja! Igrivost i fizika od UT99, grafika sjajna, i servera i više nego što je potrebno... Mojoj radosti nema kraja.

Link to comment
UT3 je odličan, samo, šta je Black Edition?
The Black Edition is a complete Unreal Tournament III package -- included is the complete UT3 (with patch 2.0) as well as the Titan Pack. The “Titan Pack” gives players a substantial amount of enhanced features and new content, including many original environments, new gametypes, the namesake Titan mutator, powerful deployables and weapons, new characters, and the Stealthbender vehicle.
Link to comment

UT3 je nekoliko velikih koraka unazad u odnosu na 2k4. Patch i novi sadržaj su stigli prekasno (godinu i po dana kasnije). Kamo sreće da je dobar kao UT99. Art direkcija™ je meni lično odvratna i loše utiče na vidljivost a to je jedna od osnovnih stvari u arena shooteru, i ne samo tu nego u bilo kojoj igri.

Edited by miki.bg
Link to comment

Ček, 2k3 je ekstremno naporan za oči, UT3 je bar po tom pitanju bolji.Samo su mape u UT3 glomaznije i ona vozila pomalo smaraju. Kec jeste najbolji, ali između ova dva je (po meni) mrtva trka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...