Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

meni je swtor i dalje na kompu, nemam supskripciju jel mislim da nije vredno tog novca , ali kad se uvede f2p sigurno cu uci u igru da pozavrsavam sve story linije koje mi fale posto je taj aspekt igre najbolji od svih i od gw2 koji ima tanak personal story. Ali nonstop upadati u huttball ili vrteti samo ev, kp i denovu je postalo strasno dosadno i repetativno... igra je fenomenalna do 50. nivoa i otkrivnje end game contenta ali posle prestaje da bude zabavna. I ja moram da biram pa sam odabrao gw2 i nisam se pokajao, samo jednu igru mogu da igram u isto vreme znaci nista pes2013, fifa13, nba2k13, fm. al sta je tu je :)

Link to comment
meni je swtor i dalje na kompu, nemam supskripciju jel mislim da nije vredno tog novca , ali kad se uvede f2p sigurno cu uci u igru da pozavrsavam sve story linije koje mi fale posto je taj aspekt igre najbolji od svih i od gw2 koji ima tanak personal story. Ali nonstop upadati u huttball ili vrteti samo ev, kp i denovu je postalo strasno dosadno i repetativno... igra je fenomenalna do 50. nivoa i otkrivnje end game contenta ali posle prestaje da bude zabavna. I ja moram da biram pa sam odabrao gw2 i nisam se pokajao, samo jednu igru mogu da igram u isto vreme znaci nista pes2013, fifa13, nba2k13, fm. al sta je tu je :)
ti baš dugo nisi igrao swtor... :fantom:
Link to comment
Nego Bato, vredi li čemu Dawnguard?
Ma nemam pojma, slobodno vreme za bilo šta sem posla mi se u ovom trenutku svelo na apsolutni minimum; sad mi je udarna sezona što se posla tiče.Da nemam FreeCiv i bilijar na telefonu da uradim par poteza tokom kenjanja, ne bih video i od igara.
Link to comment
Da nemam FreeCiv i bilijar na telefonu da uradim par poteza tokom kenjanja, ne bih video i od igara.
da li ja to dobro vidim il ti to kazes da ima freeciv na telefonu???(sad pogledah i ima beta - valja li sta?)@teacher i nomad: nakon lolometrije, evo nama i swtorometrija :jerry:
Link to comment
Za jedno četrdeset godina, kad na forumu budu postojali topici poput "U kojem ste staračkom domu?" i "Hromirane drške za kovčege, za i protiv", Glintić će i dalje na igrama da se obeznanjuje haxballom. Jedino što najverovatnije neće moći da se seti protiv koga je igrao to prepodne.
Zato sve snimamo i kacimo na haxballtube. Majstorije moraju ostati sacuvane za mladje narastaje.
Link to comment

Tako je i meni deda pričao kako su se oni kao deca igrali <zaboravio ime>, što se sastojalo od stavljanja jednog štapa na zemlju i udaranja istog drugim štapom, sa ciljem da što dalje odleti.Da je kačio na štaptube možda bi mu unuci i poverovali, ovako...

Link to comment

Skinuo sestricu igricu C&C Red alert 2. Narezao mu na CD i instalirao najnormalnije ali kada pokusa da igra kao Soviet trazi CD 2. Skinuo i to sa Neta ali je u BIN ekstenziji, pokusao da preko virtuelnog drajva tj. Alcohol120% programa podignem ali mi se otvara ovo cd.jpgJesam li skinuo pogresnu instalaciju ili negde gresim?

Link to comment

Ovako napamet, biće da je problem u imenima drajvova. Ako si instalirao igru sa normalnog optičkog drajva (npr. D), a kad ti traži drugi disk ti ubaciš virtuelni (npr. F), igra nema pojma šta se dešava.Pošto je stara igra, sigurno ima neki .ini fajl u instalacionom folderu koji možeš da izmeniš u tekst editoru i da upišeš na kom drajvu da traži koji disk. (dakle u gornjem primeru staviš CD1= D: i CD2=F:)Ili ako ti je lakše, jednostavno reinstaliraj igru ali sa tog virtuelnog drajva, a ne sa CD-a.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Na GOG-u sam naleteo na prepeve dve igre koje i dan danas smatram najboljim izometrijskim pucačkim igrama, čuveni Crusaderi, no regret i no remorse. Pošto sam original igrao samo u cd-rip (rest in pieces) varijanti, ovo je bilo prijatno iskustvo, jer ima i propratnih skeniranih materijala a rade i svi sinematici. Obe igre zajedno ne zauzimaju više od 800MB.Pored glatke animacije i bogatstva pokreta silencera, glavna stvar su oružja i maštoviti načini na kojih se borite protiv tajkuna, policije, vojske i političara. Iako je ovo pucačka igra, brojni dodaci i oprema koje se mogu kupiti kao i ponekad zapetljani nivoi obećavaju dugotrajnu zabavu. Ovo je igra po MP-ovom ukusu. :Dhttp://www.mobygames...rse/screenshotshttp://www.mobygames...ret/screenshots

SK_95_12_079.jpgSK_96_11_080.jpg

Edited by bigvlada
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...