Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

igrace se i ti avioni..nesto mi drugo vezalo paznju u teskim danima robijesipas dupli balantajn, i skupljas po pustinji čepove sa predratnih flaša, kolješ ljude mačetom, lutaš po vrletima i polako se primičeš Novom Vegasu.

Link to comment

@copkillah: To je otprilike i moj utisak, samo što se neću vraćati na gamepad sigurno. Za to imam PES ;)@Dabovic: New Vegas je mene teško razočarao, to kao da više nije Fallout. Ubija mi suspension of disbelief svo to kockanje, te stotine hiljada čepova koje nosiš u džepu, comic relief roboti na svakom ćošku, nigde ruševine na vidiku... odlutali su iz postapokalipsizma skroz :(

Link to comment

ne znam, meni new vegas pruza neko egzistencijalno zadovoljstvo u lutanju, ceprkanju po kolibama, pljackanju leseva, zdranju pustinjskih glodara...najvise volim da posle klanja putnika-namernika sednem u neku posranu kolibu, ispijem pivo i pustim radio mojave ili kako se vec zove. tada dozvolim sebi da skinem hokejasku masku sa lica, nosim je od pocetka.ja vise ni ne znam da li uopste zelim da stignem u New Vegas, bas mi je lepo ovako

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Jel ima neka igra koju bismo mogli da igramo mi furunasi onlajn jedni protiv drugih, a da je pritom besplatna ili je ima preko krekovanih servera? Naravno, tu ne mislim na gej strategije ili gej kaunter strajk, nego na nesto tipa CoD (bilo koji) i sta ti ja znam. Znaci, nesto sto nije za devojcice nego za nas latino macho menove.

Edited by Zli Gli
Link to comment

@MMD: Pa čekaj da stigneš, videćeš da se nešto malo promenio od predratne verzije. Mene je tu igra smorila, ali sam neko vreme ipak ostao da matim pare igrajući blackjack u jednom od milion kazina :DI nije samo u kockarnicama problem, njih je bio pun i New Reno (Fallout 2), ali tamo je sve delovalo stvarno oronulo i raspalo, a ovde... bogati rančeri, tajna društva, svašta nešto, a na Bombu niko više ne misli.

Link to comment
Jel ima neka igra koju bismo mogli da igramo mi furunasi onlajn jedni protiv drugih, a da je pritom besplatna ili je ima preko krekovanih servera? Naravno, tu ne mislim na gej strategije ili gej kaunter strajk, nego na nesto tipa CoD (bilo koji) i sta ti ja znam. Znaci, nesto sto nije za devojcice nego za nas latino macho menove.
LoL(kao league of legends. sad ce neko da uleti pa da prica kako je dota bolja i hon jos bolji, ali oni polako umiru dok lol raste. uostalom ko da je bitno kad su sve tri na identican kalup)
Link to comment
A jebem mu, jel to isto sa nekim zmajevima i glupostima? Mislio sam na neku pucacinu, voznju ili sport...
mislio si na pederski CoD :isuse:
Link to comment
LoL(kao league of legends. sad ce neko da uleti pa da prica kako je dota bolja i hon jos bolji, ali oni polako umiru dok lol raste. uostalom ko da je bitno kad su sve tri na identican kalup)
Bilo je ovde rasprave. Imam u igraonici ekipu od njih 10ak koji igraju doto skoro svako veče, ali dok oni cepaju dotu, ostatak sveta se jasno izjasnio.Kontao sam da se lol igra samo tako, ali brojke su premašile moja očekivanja:http://www.b92.net/t...0&nav_id=651657Na nordic eastu mi je nick marcuss55 ako me neko doda, nek se predstavi :)Edit: zaboravih da se pohvalim, uzeo sam 5 original Call Of Duty Modern Warfare 3 keyeva za steam, 75e, radi kao san. Ljepota je da je preko steama regularno 1 key 60e, ovo su Ruski ;) Edited by Glas RazumaN
Link to comment
LoL(kao league of legends. sad ce neko da uleti pa da prica kako je dota bolja i hon jos bolji, ali oni polako umiru dok lol raste. uostalom ko da je bitno kad su sve tri na identican kalup)
bold - :isuse:mozda hon umire, ali dota nikako. btw, svima je jasno zasto je lol najigranija igra na svetu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...