Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Prekjuče na stimu - midweek madness akcija, Rome total war + ekspanzija gold edition - 1 EURO. Hteo da kupim 12 komada za igraonicu, zbog glupog steama nisam uspeo da kupim ni jedan gift. Verovatno preopterećen sistem, šta li.

Link to comment
игрице нису најбоље место за учење историје неки би замерили од старта како су асасини приказани...
Dobra stvar je realno prikazivanje svetske kulturne baštine na jedan nov i zanimljiv način. Slike starih majstora i knjige su samo plus. Manja skretanja od istorije, uključujući i Makijavelija koji se zajedno sa ostalima baca sa tornjeva u plast sena je mala cena za tako nešto.
Link to comment

Konačno se nakanih da nadjem neki ok emulator za ps2.Uhvatila me nostalgija, čim pokrenuh Final Fantasy X.Kao klinac, jedva čekam kraj smene, da nastavim dalje sa igrom.

Link to comment

Da iskoristim post iznad, neverovatno kako neke igre urade toliko aljkavo, da kad pokušaš da pauziraš i izadješ iz iste bez obzira da li sa alt-tab ili task managerom, da se javiš na neki mesindžer ili šta god, to krene da rije, zakucava, maltene se više isplati da sačuvaš poziciju i bukvalno je ugasiš, nego da se zezaš sa iskakanjem i vraćanjem.Ovih dana igrao simultano i nešto matoriji Civ 5 i ovaj novi Borderlands. Dok iz Borderlandsa možeš da izlaziš i vraćaš se laganica, Civ je toliko muljav da mi se smučio.

Link to comment

I ja koristim PCSX2. Verzija 1.0.0, koliko vidim. FPS je prilicno stabilan 55-60. Ne rade sve igre(Baldur`s Gate Dark Alliance npr.).Zato sa Final Fantasy nema problema. Da nadoknadim propusteno nakon psx-a. ;)Sto se fps tice, zavisi dosta od konfiguracije. Na proslom kompu nije vredelo ni da pokusavam.

Edited by Miljenko
Link to comment
Ovih dana igrao simultano i nešto matoriji Civ 5 i ovaj novi Borderlands. Dok iz Borderlandsa možeš da izlaziš i vraćaš se laganica, Civ je toliko muljav da mi se smučio
Osvojio startnu Severnu Ameriku, Južnu, kolonizovao Australiju i ostrva i krenuo da ih teram iz Afrike i krene da se koči svaki put kada jedinicom treba da zauzmem novi grad. I dalje je najbolji civ dvojka.
Link to comment
Osvojio startnu Severnu Ameriku, Južnu, kolonizovao Australiju i ostrva i krenuo da ih teram iz Afrike i krene da se koči svaki put kada jedinicom treba da zauzmem novi grad. I dalje je najbolji civ dvojka.
Cede oni suvu drenovinu, što i nije problem, ali bar da to malo optimizuju, nego još se frljaju sa silnim add-onovima i ostalim tricama,a igra sva muljava, gora sa svakim apdejtom, čak i sa direct x devetkom.
Link to comment
Cede oni suvu drenovinu, što i nije problem, ali bar da to malo optimizuju, nego još se frljaju sa silnim add-onovima i ostalim tricama,a igra sva muljava, gora sa svakim apdejtom, čak i sa direct x devetkom.
Ja se ipak ne bin toliko zaletao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...