Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Dajte neku trku online da vozimo eto Zli, Kojot i ja i ko oce jos bar malo da se zezamo.Jos ako ima neki chat :D
kako se zovu ona kolca-igracke, gde mozes da ispaljujes rakete i svasta? to je odlicna zajebancija.
Link to comment
dishonored.jpgJel' igrao neko ovo? Kakvi su utisci? Ja čim sam čuo steampunk - stealth - sandbox - supernatural odmah mi krenula voda na usta, ali ne apgrejduje mi se nešto video (Radeon 6670) samo zbog tamo neke igre.
Link to comment
dishonored.jpgJel' igrao neko ovo? Kakvi su utisci?Ja čim sam čuo steampunk - stealth - sandbox - supernatural odmah mi krenula voda na usta, ali ne apgrejduje mi se nešto video (Radeon 6670) samo zbog tamo neke igre.
igrao nesto malo.nije lose.
Link to comment
Da da te nakaze su veliki problem. Budzio sam se malo, mislim da sada mogu da pocnem da razmisljam o napadu na kamenolom.
Na vrhu, na delu koji gleda ka početnom selu, blizu spomenika, nalazi se grupa onih bajkera - indijanaca. Odatle se vereš po građevinskim mašinama i kokaš ih teškokalibarskim snajperom. Ako su dovoljno daleko, neće moći da te detektuju. Ako su bliže, skakaće oko buldožera ali neće moći da te dohvate. Na dnu imaš traku za transport rude. Popni se na vrh i odatle ih gađaj. Tu mogu da te dohvate, ali samo jedan po jedan, i to kada provale kako da se popnu na dotičnu traku i trče uzbrdo. Par hitaca u glavu i pokojni su. Ostatak moraš srediti tek kada ojačaš.
nemoj da se ljutiš, ali ti si najveći nerd koga sam ikada imao prilike da čitam. u pozitivnom smislu, naravno.
Za sve je kriv zx 81, neprošireni :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...