Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Ne znam za SD ali kome treba nekih vitamina, proteina, minerala ili raznih biljaka i zajebancija, trenutno moze jako lepo da prodje na iherb-u. Meni korpa trenutno 48e i dostava pise 4.2e, neverovatno nesto zvuci pa proveravam da nije neka zackoljica :ohmy:

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Ne znam za SD ali kome treba nekih vitamina, proteina, minerala ili raznih biljaka i zajebancija, trenutno moze jako lepo da prodje na iherb-u. Meni korpa trenutno 48e i dostava pise 4.2e, neverovatno nesto zvuci pa proveravam da nije neka zackoljica :ohmy:

 

Ume da bude tu i besplatna poštarina ali očekuj da putuje do mesec dana i da te rebnu 20% kad stigne.

Link to comment

Ima besplatna kad izaberes local post office ali DHL je druga prica, pise od 3-5. januara i obicno bude taj prvi dan uvek, eventualno drugi. I nema greske oko cene, toliko je koliko pise, s tim sto je sad valjda jeftino zbog praznika, inace je 15-20e uglavnom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

4.2e a na drugoj porudzbini koju spremam 6 i nesto. Uglavnom su MusclePharm proizvodi, mozda su oni trenutno tzv. shipping saveri, nemam pojma...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...