Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Juče mi stigle (Beograd, plaćao intesinom internet karticom) četiri knjige sa bookdepository, poslate pre 6 dana, naručene pre 7-8 dana. Uskoro ću ponovo naručivati, valjda nisu crkli u međuvremenu :|

Edited by sdmjazz
Link to comment
E ajd da se spoji sa onom temom na racunarima...Korisnije je...
Slažem se, ako moderatori ugrabe malo vremena mogao bi da padne mrdž. Samo mi se shopping čini kao logičnije mesto za ovo od računara.
Link to comment
Meni je radilo sa Rumunijom kao navedenom zemljom, ali kad sam trebao da "osvezim" podatke tj. exp. date kartice bilo je krk...I nema vise PP...
Evo malopre sam probao sa SG vizom, i bio opsovan na sledeći način:
The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal.
Link to comment
ne znam da li ste pokusali nesto da narucujete sa americkog amazona ili tako hvaljenog book depositoryja -- koga vise ne moramo da hvalimo jer ih je kupio amazon -- ali lose vesti, navodno zbog sredjivanja baze, amazon ne salje dvds, cds, cak ni sve knjige ovamo and they are looking forward to regulate the unfortunate break, bar kako kaze nadzi iz mumbaija koji odgovara na poruke tuzbalice.za book depository je jos gore, posto ih je kupio zloglasni amazon, ne salju nista ovamo, takodje dok se kao ne srede baze.
Ne razumem kakve veze ime promena vlasnika sa bazama podataka? Zlikovci angry.gifMeni je bookdep radio posao odlično, samo prvi put kad sam naručio bilo je neko duže čekanje, sve posle je bilo 100% glatko. I kakve su sad šanse da nastave da rade u istom režimu kao i ranije (besplatne isporuke worldwide)? :unsure:
Link to comment
O, da. Duplo.

capturebq.jpg

Kad sam biser... :lol: Dakle, definitivno gikovski forum. :Dedit: u svakom slučaju spojite ove dve teme i postavite gde god mislite da ima najviše smisla. Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
  • 1 month later...

Jel sam ja propustio nesto ili smo mi (mi as in Srbende) izbaceni sa bookdepositoryja? :blink: Narucujem knjigu i tamo u select listi nema opcije za nasu zemlju, al' zato ima za Barbados, Nauru i nesto sto se zove Pitcairin a za sta prvi put cujem <_<

Link to comment
Jel sam ja propustio nesto ili smo mi (mi as in Srbende) izbaceni sa bookdepositoryja? :blink: Narucujem knjigu i tamo u select listi nema opcije za nasu zemlju, al' zato ima za Barbados, Nauru i nesto sto se zove Pitcairin a za sta prvi put cujem <_<
Neko reče da ih je kupio neki veliki igrač i da smo popušili.... :o
Link to comment

moja prepiska sa BD

Hi, I am from Serbia.I see that the list of countries BD ships to has changed, and now does not include my country.I have an account with the BD, and have just recently ordered some books .I have received confirmation vie email that the book have been shipped, but still, I would like to check weather everything is OK and if I can still order books to be shipped to Serbia.SincerelyDusan1975

Dear Dusan,I am terribly sorry but we are currently experiencing problems processing Serbia orders. We are looking into the matter and aim to have this resolved soon.Kind Regards,Hagar Prepiska je subota, nedelja. Taman kada sam hteo da trazim da mi vrate pare, uredno su mi stigle knjige. Hagar nema pojma. smile.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...