Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Ja kazem da Bosko radi posao..Ovi zvalavci su kao tri nacrtana kurca glupi kad ne kapiraju da ovom pickastom reakcijom dizu rejting Dverima, koji ce im uskoro biti mnogo zajebaniji protivnik nego sto to Radule i Jankara mogu ikada da budu.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Upravo tako. Pristojnima i ovima koji se zgražavaju na nasilje Boško ionako nije ni u malom mozgu kao opcija br. 5 ali onima koji bi zapalili Pink iz ko zna kojih pobuda i ideoloških pogleda (tradicionalno domaćinskih pogotovo) ovo može samo da bude melem za dušu i dodatni plus za Boškića. Samo neka nasnifani, ork i ostali odvratni likovi nastave da jarcaju raju. 

Link to comment

Al koliko su se oni opustili kad su izasli pred masu da im dele banane dok željko diriguje uz majmunske krike ovaj klasicnu muziku

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ovog iza celavog sam upoznao kad je Zeljko upao na koncert Referenata u Festu. Jasno da je bio potpuno nepozeljan, i celavi iza njega na pola metra sa svima polako kulturno, minimalno fizicki kontakt samo ds pomeri ljude desetak cm...a nasnifani ga tera od sebe i gura ...

i kaze da je sa njim to vece jos 5 njih bilo ( ja sam bideo jos dvojicu), a on je neki ex vojnik. Kontam da je to verovatno najbolje ste moze imati kod nas.

 

A da, a u stvari pisem sve ovo jer mi se cinio poznat, kao da je kraja oko Fontane, pa ako neko zna...

 

znam ja ovog glavnog iz obezbedjenja (sa tviter snimka koji je jm okacio). standardna ekipa koja radi po klubovima, nista spec...

Link to comment

Ovog iza celavog sam upoznao kad je Zeljko upao na koncert Referenata u Festu. Jasno da je bio potpuno nepozeljan, i celavi iza njega na pola metra sa svima polako kulturno, minimalno fizicki kontakt samo ds pomeri ljude desetak cm...a nasnifani ga tera od sebe i gura ...

i kaze da je sa njim to vece jos 5 njih bilo ( ja sam bideo jos dvojicu), a on je neki ex vojnik. Kontam da je to verovatno najbolje ste moze imati kod nas.

 

A da, a u stvari pisem sve ovo jer mi se cinio poznat, kao da je kraja oko Fontane, pa ako neko zna...

 

Ovaj je iskusno blokirao laktom napdaca, i onda se jos iskusnije sklonio sa lica mesta u pink. Znaci nikakve tabadzije i lozane, vec hc profesionalci

Link to comment

 

36:31: Mitrović: "Ljudi, pošto nam je rođendan, mi smo za vas ovde obezbedili posluženje, banane, vodu, sve što je neophodno."

 

DJ2fAB5W0AIhEZ9.jpg

 

Dakle, prvo pola sata zaglušujuća muzika da ovi ne mogu da se obrate pristalicama ni novinarima, a zatim dodatno provociranje iza gorila.

Edited by vememah
Link to comment

To što ovaj nečovjek ima televiziju ne znači da se bilo ko ko je u vezi sa tom zgradom može nazvati bilo čim što počinje sa N, a kamoli novinarom. Jebeš i političku korektnost, šta ima koji kurac da se javlja NUNS i ostali, onda bi trebalo da se javljaju nakon svake Teške reči ili Jutarnjeg sa Sarapom da kažu da to nije novinarstvo. Udario neko ženu, to da, to procesuirati, ali čemu davanje legitimiteta ovim pojavama poput Gordane Uzelac i stavljanje nje u korpus novinara, samo zato što će DJV i slični prozivati i zazivati novinarska udruženja da se očituju? Oni će ta udruženja ionako prozivati kad im se ćefne, a ne zato što očekuju podršku ili brigu od istih.

Po meni, ovdje su se pobile dvije grupe bolesnih ljudi, jedni zadojeni mržnjom i drugi zli i pokvareni do bola. 

Link to comment

Na 50:20 je deo s napadom na one dve žene, napad na Uzelčevu nije snimljen, ali jeste komešanje posle, na 52:45 Kurirov novinar opisuje šta se desilo, a na 57:50 vidi se policija kako uzima izjave o incidentu i jedan povređeni demonstrant go do pojasa.

Edited by vememah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...