Jump to content
IGNORED

čelsi, suoči se


*edited by mod

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marvin (Paranoid Android)

    16

  • Joshua

    16

  • hattori

    11

  • kim_philby

    8

kakav buzdovan, umesto da joj je poslao buket cveca, kutiju "adore" cokoladica i poziv za veceru u "kafani" kod coje na lower east sideu (sa pismenim obecanjem da ce je zabaviti i posle toga), on je krenuo jos gluplje napred.... kako bi ga sacekala ostavka sutru ujutro u 9.00 na radnom stolu da imamo premijera.

Edited by gazza1
Link to comment

meni taj americki talkshow humor cisti tok svesti, ne znam kako vama. taj tv zanr je odavno izgubio cak i onu funkciju medijatora izmedju realnog sveta i sveta slika i postao nekakav autisticni mentalni tetris. potpuno mi je apstraktno da se neko nadje ozbiljno uvredjenim tim.1004_manatee-tank.jpg

Link to comment
meni taj americki talkshow humor cisti tok svesti, ne znam kako vama. taj tv zanr je odavno izgubio cak i onu funkciju medijatora izmedju realnog sveta i sveta slika i postao nekakav autisticni mentalni tetris. potpuno mi je apstraktno da se neko nadje ozbiljno uvredjenim tim.1004_manatee-tank.jpg
Nije to samo u medijima dugo taj proces traje uostalom procitaj...
Link to comment

Јбт сутра кад би избио Трећи свјетски рат, овај би слао наредбе у инбокс. :isuse:

Link to comment
treba iz ambasade da upute protestnu notu ko sto su kazahtanci uradili britancima kad se pojavio borat. nema labavo!
ili ko što su Mexikanci protestvovali protiv Top Geara.
kakva zemlja, ministar odbrane brani zemlju od americkih tv komicara laugh.gif
:lol:
Link to comment

ček, zar neko ozbiljno drami oko ovoga? po toj logici veliki kazahstanski narod bi trebao da traži doživotnu robiju za sašu koena.majko mila, sad tek vidim šta je šule uradio..neviđeni bolid, no nažalost videh po fejsbuk reakcijama i online peticijama da nije usamljen. kompleksaški narod, kompleksaški političari. o blamiranju države time da se ministar vojni javno grudva sa nekim komedijašem s tv-a, da i ne govorim. što kaže gaca, za ovo ozbiljni premijeri momentala daju šut kartu.

Edited by Gonzo
Link to comment
U dnevniku RTS-a procitali to govno,neverovato:) :Hail:
Ништа чудно што је прочитано у Дневнику, Imajuci u vidu da se radi o slobodnoj formi pojacanoj fake aplauzima placene publike.
Link to comment

mislim da je taj celsi 1 obicno naduvano govno.da nema onog bacuske abramovica crkli bi.al neka, jebace ih ruzno emir vidic i naravno :ziga:, pa ce da vide svoje!:ziga::Hail::ziga:

Link to comment

novak kad(to je naravno već zatvoreno) osvoji vimbledon ima da primi pehar u 'we might be bolsheviks but our dicks are huge' majici.

Edited by Gonzo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...