Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Docekasmo da uzmemo bodove u svetskom kupu, Bugari odlicno rade, imaju dvojicu konstatno u bodovima s tim da se Anev priblizava svertskom vrhu, u skokovima imaju predstavnika koji dobacuje do druge serije

Link to comment

Mislim da je posle 30 takmicarki bezbedno reci da je Tina Maze ostvarila svoju prvu pobedu u Super G-ju i time postala jedna od 6 skijasica koje su pobedjivale u svim disciplinama. :pera: Kakva sezona! Neverovatno!

Link to comment

Ako ne bude nekih ogromnih iznenadjenja, Tina treca u Super G-ju, polako ali sigurno ide prema 2000 bodova. :Hail: Lindsey 7., Rebensburg vodi. Uslovi su ocajni, jedva se vidi od snega. Ako ostane ovako, Tina preuzima 1. mesto u plasmanu Super G-ja. Borba za mali kristalni globus ce ovde biti najzanimljivija. :jerry:Maribor je sledeci, Mauci moze da odahne, pretnje su urodile plodom, ne dolazim. :( Stoga ocekujem bar 160 novih bodova za Tinu.

Obicno se desava da na SP ili OI iskoci neko ko ne blista ili nije previse zapazen u Svetskom Kupu.
Da, ali makar u kombinaciji ne vidim da Maze ima neku vecu konkurenciju za zlato, Marija je bas u ocajnoj formi. Realno, moze do medalje u svim disciplinama, cak i do zlatne. Neka bude bar jedno zlato, ja zadovoljna. :)
A drago mi je sto je Linzi danas pobedila. Falila je poslednjih mesec dana.
+1
Link to comment
Maribor je sledeci, Mauci moze da odahne, pretnje su urodile plodom, ne dolazim. :( Stoga ocekujem bar 160 novih bodova za Tinu.
160? 200 minimum :)
Da, ali makar u kombinaciji ne vidim da Maze ima neku vecu konkurenciju za zlato, Marija je bas u ocajnoj formi. Realno, moze do medalje u svim disciplinama, cak i do zlatne. Neka bude bar jedno zlato, ja zadovoljna. :)
Moze maltene u svim disciplinama uzeti zlato, a moze i ostati bez medalje.Nego, dosao sam ovo da okacim...http://youtu.be/byMZ1whh_bUBio je 2. nakon 1. serije, u domacem Sapporu. Kranjec na kraju 2., opet je nasao formu pred letove :)
Link to comment

Lindsey dobila Tinu usred Maribora :mad: Zasluzeno, mada joj je trener postavio "najravniji" moguci veleslalom.Tina je ovim 2. mestom vec obezbedila mali kristalni globus u veleslalomu, 1. u karijeri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...