Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Kako je Braten "neki Norvezanin"? :)

Jos prve sezone kad se pojavio, odmah je najavio koliko je dobar, pa onda cela sezona (mozda i vise) propustena zbog povrede, sad se vraca (a jos je dosta mlad). Da nije imao toliko problema imao bi pobedu i prosle godine. Danas drugi. Ima i Atle Li Mekgrat, koji je imao slicnu (samo malo je slabiji bio) putanju kao Braten. Zajedno su se pojavili i jako brzo probili blizu vrha slaloma, zajedno su se tesko povredili (cini mi se u 10 dana). On se sad malo sporije vraca, ali valjda ce uspeti.

 

 

Meni je vece iznenadjenje danasnja pobeda Rajdinga, i pobeda Strolca pre dve trke (senzacija!)

Edited by werbatim
  • +1 2
Link to comment
  • 11 months later...

Shiffrin je juče izjednačila ženski rekord po broju pobeda, sad ona i Vonn imaju po 82. Na samo 4 pobede je do Stenmarkovog apsolutnog rekorda, najverovatnije i to pada ove sezone. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Izgleda da se Braten vraca, dva meseca od odlaska u penziju, ako sam razumeo ovog engleskog komentatora na ES!!! Rece nesto tipa - molim te pozuri sa tom promenom drzavljanstva, jedva te cekamo.
Prevelika steta je da se stvarno povukao sa 23 godine...

Trebalo bi da skija za Brazil valjda.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...