Jump to content
Boza_zvani_Pub

SP 2014. Brazil

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub
wc2014lg.jpg:isuse::lol:cities50.jpgEurope (UEFA): 13 places [52 kandidata] (8 pobednika grupa + najbolji drugoplasirani + 4 pobednika baraza) Africa(CAF): 5 places [52 kandidata] (3 runde)Asia(AFC): 4 or 5 places [43 kandidata] (5 rundi, izvuceni parovi za prvu i drugu)South America (CONMEBOL) 4 or 5 places (+ Brazil qualified automatically as host nation for a total of 5 or 6 places) [9 kandidata + Brazil] (1 runda, svako sa svakim)North, Central American and Caribbean (CONCACAF): 3 or 4 places [35 kandidata] (4 runde, izvuceni parovi za prvu, prvi mec 16. juna 2011. :D)Oceania (OFC): 0 or 1 place [11 kandidata] (2 runde + plej of)Žreb kvalifikacionih grupa za sledeći Mundijal biće održan 30. jula, a kao i u kvalifikacionom ciklusu za Južnu Afriku, devet reprezentacija će obezbediti direktan plasman na SP (osam pobednika grupa + najbolja drugoplasirana), te četiri selekcije kroz dodatni baraž. "Šeširi" za žreb kvalifikacija za SP 2014: 1. “šešir“: Španija, Holandija, Nemačka, Engleska, Portugal, Italija, Hrvatska, Norveška, Grčka 2. “šešir“: Srbija, Slovenija, Rusija, Francuska, Crna Gora, Švajcarska, Slovačka, Danska, Švedska 3. “šešir“: Turska, Češka, Izrael, Irska, Ukrajina, Belgija, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Bugarska 4. “šešir“: Litvanija, Albanija, Mađarska, Belorusija, Gruzija, Jermenija, Severna Irska, Škotska, Poljska 5. “šešir“: Austrija, Estonija, Letonija, Finska, Makedonija, Moldavija, Kipar, Azerbajdžan, Vels 6. “šešir“: Island, Luksemburg, Farska Ostrva, Kazahstan, Lihtenštajn, Malta, Andora, San Marinoznaci glavni zreb je 30. jula, 29. ce se znati ko ce sa kime u inerkontinentalnom plej ofu.bili smo 1. ispod crte za 1. sesir, tu je i crna gora :Dod zreba mnogo zavisi. bilo bi lepo da ne prekinemo 'niz' kvalifikovanja. Edited by Boza_zvani_Pub

roux senyurt
1. “šešir“: Španija, Holandija, Nemačka, Engleska, Portugal, Italija, Hrvatska, Norveška, Grčka 2. “šešir“: Srbija, 3. “šešir“: Turska, Češka, Izrael, Irska, Ukrajina, Belgija, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Bugarska 4. “šešir“: Litvanija, Albanija, Mađarska, Belorusija, Gruzija, Jermenija, Severna Irska, Škotska, Poljska 5. “šešir“: Austrija, Estonija, Letonija, Finska, Makedonija, Moldavija, Kipar, Azerbajdžan, Vels 6. “šešir“: Island, Luksemburg, Farska Ostrva, Kazahstan, Lihtenštajn, Malta, Andora, San Marino
moja zelja.

Delija67

Na koju foru je Norveska u prvom sesiru?

Feindouno

FIFA ranking

MancMellow

Bukvalno sam isto hteo da pitam. Neverovatno

Nemanja Posrbica

Da se ne sprdamo na prijateljskim tekmama i mi bi bili nosioci, ali za džep je bolje prodati JSL drvnu građu.

Timmi

frnacuska tik ispred crne gore. e svasta

Delija67

Odakle im ranking? Nisu videli neko veliko takmicenje jos od kad je Solskjer bio perspektivni omladinac. Nije valjda da se prijateljske utakmice sa Istocnim Timorom isto boduju kao i zvanicne utakmice?

Svarog

ako ne izvučemo Farane ja taj žreb ne priznajem angry.gif

Boza_zvani_Pub

kakvo govno od sesira.ja sam stvarno svasta vidjao od kada pratim ove zrebove. ali da je norveka prvi a CG drugi sesir... ovo mi je stvarno fascinantno.ne ginu nam spanci, stari drugari iz kvalifikacija. ako ne dodju oni onda nam dolaze nemci ili holandjani i odma da otpisemo 6 poena.

Edited by Boza_zvani_Pub

MocaVukotic

španijasrbijaturskapoljskafinskaislandi ja zadovoljan.

Nemanja Posrbica
Odakle im ranking? Nisu videli neko veliko takmicenje jos od kad je Solskjer bio perspektivni omladinac. Nije valjda da se prijateljske utakmice sa Istocnim Timorom isto boduju kao i zvanicne utakmice?
Račun

Zico

Norvezani su poslednji put vidjeni na EP 2000 u Belgiji i Holandiji. Samo ne Holandija i Spanija, ovo ostalo je buranija za Pizona i njegove izabranike. Koliko utakmica nedostaje Stankovicu da prestigne Milosevica?

porucnik vasic
kakvo govno od sesira.ja sam stvarno svasta vidjao od kada pratim ove zrebove. ali da je norveka prvi a CG drugi sesir... ovo mi je stvarno fascinantno.ne ginu nam spanci, stari drugari iz kvalifikacija. ako ne dodju oni onda nam dolaze nemci ili holandjani i odma da otpisemo 6 poena.
У нашем случају све зависи од тога ко ће да нам буде изборник. Са Пиждром немамо никакве шансе. Са Швабама играмо на СП а не у квалификацијама.

MocaVukotic
Koliko utakmica nedostaje Stankovicu da prestigne Milosevica?
102:97