Jump to content
IGNORED

Gotivni gradovi koji nisu na Top listama


Muwan

Recommended Posts

https://drive.google.com/drive/folders/0B66NJN5rYNLQcjFWZWg3TWY1Sjg?usp=sharing

 

Ovde sam pokušao da postavim link ka tekstovima koje smo koristili kao pripremu za put u Krumlov (hvala mojoj kumi koja je to spremila :ziga: ).

 

Nadam se da može da se otvori. Ako ne idemo u iteracijama dalje.

 

 Sve je u redu, skinula sam sve fajlove (jedan po jedan). Hvala :)

Link to comment
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    12

  • Deda Drda

    11

  • noskich

    6

  • kud u maglu Simoviću

    6

Nema na čemu. Nadam se da će i @halloween videti jer je nju interesovalo. Ako imate neka pitanja pomoći ću koliko budem mogao. Svakako najtoplija preporuka za obilazak ovog dela Češke. Sledeće može da bude Olomouc, ako nekoga interesuje :unsure: .

Link to comment

...

 

Ovde sam pokušao da postavim link ka tekstovima koje smo koristili kao pripremu za put u Krumlov (hvala mojoj kumi koja je to spremila :ziga: ).

 

Nadam se da može da se otvori. Ako ne idemo u iteracijama dalje.

@teacher Izvinjavam se što sam pogrešio. Nije ovo bilo ništa lično, nego su ova tri dokumenta bila suviše velika i nisam mogao da ih postujem kao prethodne fotografije. Samo sam hteo da pokažem ova lepa i relativno nepoznata mesta. Hvala na upozorenju.

Edited by Deda Drda
Link to comment

@teacher Izvinjavam se što sam pogrešio. Nije ovo bilo ništa lično, nego su ova tri dokumenta bila suviše velika i nisam mogao da ih postujem kao prethodne fotografije. Samo sam hteo da pokažem ova lepa i relativno nepoznata mesta. Hvala na upozorenju.

 

hvala tebi na tekstovima :D 

Link to comment

hvala tebi na tekstovima :D

Ma nema problema. Nov sam ovde (iako pratim forum dugo) pa ne znam šta, kako i gde da postujem. Ja ću da grešim a vi me ispravljajte. No hard feelings. :thumbsup:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...