Jump to content
IGNORED

Istorijske i naučnopopularne knjige


Аврам Гојић

Recommended Posts

- Lopušina, M. (1991) Crna knjiga - cenzura u Jugoslaviji 1945-91. Beograd: Fokus :)- Pešić, V. (1985) La liberté trop protégée: L'Analyse de la parole politique sur les libertés et les droits de l'homme dans la société yougoslave. Sociologija, Beograd, 1-2- I. Paraščić, Cenzura u Jugoslaviji od 1945. do 1990, diplomski rad, Zagreb, 2007.- Matić, Lj, (2008), Političko pozorište i cenzura - Kad su cvetale tikve Dragoslava Mihailovića i Golubnjača Jova Radulovića, Godišnjak Filozofskog fakulteta, Novi Sad, Vol. 33, br. 2, str. 53-68.

Link to comment
- Lopušina, M. (1991) Crna knjiga - cenzura u Jugoslaviji 1945-91. Beograd: Fokus :)- Pešić, V. (1985) La liberté trop protégée: L'Analyse de la parole politique sur les libertés et les droits de l'homme dans la société yougoslave. Sociologija, Beograd, 1-2- I. Paraščić, Cenzura u Jugoslaviji od 1945. do 1990, diplomski rad, Zagreb, 2007.- Matić, Lj, (2008), Političko pozorište i cenzura - Kad su cvetale tikve Dragoslava Mihailovića i Golubnjača Jova Radulovića, Godišnjak Filozofskog fakulteta, Novi Sad, Vol. 33, br. 2, str. 53-68.
Hvala, Institutul de Investigare a Crimelor Comunismului şi Memoria Exilului Românesc će ti biti zahvalan :Hail:
Link to comment
  • 1 month later...

Bavim se trenutno tematikom geopolitike, doduse globalno, ali znam da se kod nas do sad slabo bavilo na ovaj nacin temom, zato me i zanima ima li smisla... Uzecu iz biblioteke ako nadjem pa da prelistam :lolol:

Link to comment
Bavim se trenutno tematikom geopolitike, doduse globalno, ali znam da se kod nas do sad slabo bavilo na ovaj nacin temom, zato me i zanima ima li smisla... Uzecu iz biblioteke ako nadjem pa da prelistam :lolol:
uzmi nebojšu vukovića. "logika imperije", piše o nikolasu spajkmanu koga smo mi pominjali na temi velika igra. veliki plus je što je knjiga sasvim neopterećena domaćim treš temama.od knjiga na engleskom možda će ti biti zanimljiv eric walberg. bar se lako nađe pdf. :)
Link to comment

Buffalo Bill, hvala veliko :)Nikako da se nakanim da procitam tu vasu temu ali ima dana... Ovu cu da nadjem, lako se da odstampati...Za ovu Prorokovicevu me samo zanimao autor, posto se tek upucujem u iste, a prvi refleks mi je da verovatno ne valja, ne znam zasto... mada je niko nije jos ni procitao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...