Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

*edited by mod

Priduruzujem se h8 za trach. Jedino valjano sto sam tamo pojeo je predjelo koje je bilo prilicno velik komad mozzarele rolovan prsutom. Svaki drugi put sam se zajebao a dao sam im kao komsijama 3 sanse.A sto se Zapate tice prilicno je cudno to sa stolovima. Ljudi kao da nailaze u talasima. Kada sam prvi put bio bukvalno je jedan sto bio zauzet a sve ostalo sablasno prazno pa je bilo ono sedite gde hocete. No dok smo dobili predjelo vec se sve popunilo. Dve veceri nakon toga sam banuo bez rezervacije i bilo je skroz puno a nas 5oro ovaj put. Srecom pa smo ostavili dobar baksis prvi put a i radio je isti konobar pa nas je nekako smestio. I za vreme jela restoran se bukvalno dva puta skroz ispraznio i napunio.Ali u principu skoro uvek ima mesta ili moze da se saceka za shankom pa se oslobodi prilicni brzo.

yolo
Mekdonalds? E, samo nemoj da se zajebes kao ja sinoc. Mrzelo me da rezervisem Pjacu misleci da ce biti mesta u novom delu. Normalno da mesta nije bilo, pa sam zavrsio u Tracu, restoranu nekoliko stotina metara nizvodno. U goroj kafani skoro nisam bio. Grozna klopa, odvratan ambijent (pola autenticna sabanijada, druga polovina kastavejzi iz Pjace koji su izduvali za mesto), vino pice i jace od 3X, konobari namiguju...Elem, prosetaj do Zapate, verovatno ce biti mesta. Znas kakva je klopa, ali sta je tu je, tesko ces naci mesto u drugim kafanama. Pozovi ih pa rezervisi za 15 minuta, ta fora uvek radi: 3809207.
to za piazzu ti je amaterski potez, tamo se sada rezervise i za ponedeljak uvece. ne znam kako i ne znam zasto ali imam utisak da je to najpopularnije mesto u gradu.trach? pa zar ti ne imponuje sto je to mesto na kome se dosta cesto hrani direktor tvog omiljenog sportskog drustva, kao da je bitno kakva je hrana ako sedis sto pored zeke :unsure:

apotekarica

Kako sam se nakopistila na Piazzu danas, tek ono radi od 17 angry.gif Neutesna, otisla u Daco i konstatovala rast cena na malo od cca 50%Plus, dobila sarmice od zelja isecene na kriske, kao musaku :unsure:

Host
to za piazzu ti je amaterski potez, tamo se sada rezervise i za ponedeljak uvece. ne znam kako i ne znam zasto ali imam utisak da je to najpopularnije mesto u gradu.trach? pa zar ti ne imponuje sto je to mesto na kome se dosta cesto hrani direktor tvog omiljenog sportskog drustva, kao da je bitno kakva je hrana ako sedis sto pored zeke :unsure:
Pa jeste, ali sam dva dana pre toga bez problema usao bez rezervacije. BTW, sto na spratu uz ogradu u novom delu pruza odlican pogled na dekoltee posetiteljki ;-)Zeka valjda zivi u nekoj od obliznjih ulica? Bar da je on bio, poseta bi mi lakse pala. Mogao sam za Zara uzeti autogram.Na cosku je fina kafana. Malo su nasminkali klopu iz Iguane, bolje se jede nego u zalasku tog cumeza. Konobari su isti, meni malo obogacen, muzika i dalje kul, lokal kicast na pravi nacin. Nije lose, uopste nije lose.

Musharaf
Na cosku je fina kafana. Malo su nasminkali klopu iz Iguane, bolje se jede nego u zalasku tog cumeza. Konobari su isti, meni malo obogacen, muzika i dalje kul, lokal kicast na pravi nacin. Nije lose, uopste nije lose.
cene su prejake, klopa nista posebno, često previše masna. nimalo impresioniran.za te pare madera i villa šutaju stražnjicu.

Host
cene su prejake, klopa nista posebno, često previše masna. nimalo impresioniran.za te pare madera i villa šutaju stražnjicu.
Pa dobro, zavisi sta narucis ;-) Ali Madera i Villa, mnogo je to sterilno. Kad vec idem u kafanu, hocu i nesto lepo da vidim. Ne mislim na enterijer.Sto se tice Na cosku, bio je neki rodjendan sa unapred dogovoren menijem pa nisam video cene. Jace nego u Iguani? Edited by BGhost

henrik larsson

Sinoć zapucao sa gospodžom u GCB, rešen da probam da pomirim 15 minuta vrtenja kuglice i Ginger. Naravno, kako sam i pretpostavljao, ovo drugo je otpalo usled adrenalinskog šoka posle pomenutog broja minuta, tako da se sve završilo na alkoholu. Definitivno se moraju razdvojiti akcije tog tipa :(

Host

Normalno kad stavljas pare na crveno. Zapamti, crno je dobitna boja ;-)Anljnjalj, kaze mi ortak, iskusni kockar, da su stolovi u Jugi namesteni i da ne vredi bacati pare tamo, a restoran moram da overim cim prije.

henrik larsson

Ko kaže da sam izgubio?Zapravo, da radikalsko govno u vidu pobednice Evrovizije nije selo za moj sto u trenutku kad me je najviše sralo, bilo bi još jače. Srećom, uspeo sam da se iščupam, uzeo neku kinticu, seo pored i uz Jim Beam gledao UEFA kako se zasluženo sjebava i odlazi pokunjena.Stolovi su namešteni kao i svuda, tj. u istoj meri. Ako si nameran da ojadiš kazino, doći će ti novi krupije, iskusniji, i ostaviti te u gaćama. Ako dođeš kao ja da bi igrao 15 minuta radi zabave, sve je ok.

luba
Stolovi su namešteni kao i svuda, tj. u istoj meri. Ako si nameran da ojadiš kazino, doći će ti novi krupije, iskusniji, i ostaviti te u gaćama. Ako dođeš kao ja da bi igrao 15 minuta radi zabave, sve je ok.
a jesu nasi ili strani krupijei?i najvaznije pitanje, jel ima blekdzek?izvinte na trolu, sigurna sam da je klopa super, ali ovo su pitanja od zivotne vaznosti.

Alphons

@ troll : koliko znam od poznanice koja tamo radi, komplet osoblje je domace. i, opet koliko chuh, ima Black Jack.

henrik larsson

Da i Da.

luba

uf.hvala. ipak cu onda zudnju za kinezima zadovoljavati u mao-taou.

Host

BJ je valjda sa masinskim mesacima? Ne svidja mi se to nimalo.

henrik larsson

Ne igram BJ, ali trebalo bi da je regularan, kao i u svakom el grande kazinu. Proveriću.Da skratimo priču, tu su aparati, rulet, BJ, 3 card i texas hold 'em poker, punto banco... i čini mi se da je to to za sad od igrica.Spolja mi se ne sviđa, skinuli su onaj mesh, trebalo bi to malo predrkanije da se odradi da privuče šetače sa keja (u planu je tek), ali unutra je sasvim kako treba. Preživi se registracija i onda kreće op cup.Uostalom, evo sajta, gaming deo je još u pripremi, ali čisto da se vidi ostalo, restorani koji su odlično urađeni, kao i kompletna atmosfera zadužbine čika Hermana.

Edited by henrik larsson