Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

salkodinamitas

Kao kod Alfa.. Peku li tu (ili na nekom drugom mestu) u onim zidanim pećima gde se užga drvo pa baci pica na užarene cigle?

C žeton

Ma jeste na drva, samo je pećka malko haj-tek :).

salkodinamitas

Prava stvar, ono prodžaraj furunu i peci kafu pa možeš da kontempliraš o smislu života

Lezilebovich
Ako ćete mesta za kolače, onda je to za četvoro, maltene ok. Ovo je definitivno najbolja picerija u gradu. (neprovereno, ali čuh da je gazda iz sveta politike...)Nego jel neko overio premešteni Campo de fiori? I dalje je u Zemunu, samo u Njegoševoj, (čini mi se). Ambijent je lepši, nego ranije, za picu neznam. (i ranije mi je piazza bila draža) Ima i u Skadarliji neki Campo de to isto, nisam bio, ali nisam čuo specijalne pohvale.Jel bio neko u Hilandarskoj, u Pomodoru? Jel čemu?
Jes' , Campo di fiori je premešten u Njegoševu. Pizza ista. Koliko sam čuo, razdvojili se partneri, jednom ostao taj u Skadarliji, drugi se preselili u Njegoševu.edit: Njegoševa u Zemunu, da ne bidne zabune... Edited by Lezilebovich

precog

nisam bio u piazzi, ali otkidam na campo de fiori. vrhstra pice, omiljena mi je campo de fiori 4in1. imaju i dobra mesista, doduse samo u restoranu u skadarliji. preporuka u svakom slucaju.

Host
Ako ćete mesta za kolače, onda je to za četvoro, maltene ok. Ovo je definitivno najbolja picerija u gradu. (neprovereno, ali čuh da je gazda iz sveta politike...)
Pica u Pjaci je dobra, ali nije najbolja u gradu. Ocekujem da me spici 1 rent, ali moram da kazem da je pica u Duomu u Strahinjica Bana za klasu bolja. Cak ni ambijent tamo nije los, a ekipa, jbga, ni u Pjaci nije mnogo drugaciji profil. I meni se cini da je vlasnik neko od 17 Golubova.
nisam bio u piazzi, ali otkidam na campo de fiori. vrhstra pice, omiljena mi je campo de fiori 4in1. imaju i dobra mesista, doduse samo u restoranu u skadarliji. preporuka u svakom slucaju.
Ma daj. Lokal(cic) je bio simpatican, ali pice su bile vrlo prosecne. 1 od najhajpovanijih mesta u gradu, ali je vredelo otici zbog baste i niskih cena.

yolo

naravno, stvar ukusa. ne zaboravite guli, kevu srpske dobre pice.

Musharaf
Pica u Pjaci je dobra, ali nije najbolja u gradu. Ocekujem da me spici 1 rent, ali moram da kazem da je pica u Duomu u Strahinjica Bana za klasu bolja. Cak ni ambijent tamo nije los, a ekipa, jbga, ni u Pjaci nije mnogo drugaciji profil. I meni se cini da je vlasnik neko od 17 Golubova.
meni jok. bio u duomu par puta ali je testo nesto deblje i prilozi manje inspirativni. sasvim pristojna pizza, ali mi je piazza bolja.

precog
Ma daj. Lokal(cic) je bio simpatican, ali pice su bile vrlo prosecne. 1 od najhajpovanijih mesta u gradu, ali je vredelo otici zbog baste i niskih cena.
na campo de fiori u munze sam slucajno naleteo pre godinu dana. setao sam se sa devojkom i ona se setila da ima neki restorancic sa finom basticom, seli smo, klopali i rodi se ljubav izmedju mene i campa. ne bih znao oli bio hajpovan ili nije, strucnjaci za hajp ce vec dati sud o tome. nego, bejah i danas u campu sa kolegom forumasem koji je isto, visoko, ocenio kakvocu pice. animir dama sa kojom smo sedeli je uocila izvrsne kvalitete salate koju je jela.ostaje domaci zadatak da odem u piazzu i duomo, te naposletku dam konacni sud o izvrsnosti pica u beogradu.amin.

ToniAdams
na campo de fiori u munze sam slucajno naleteo pre godinu dana. setao sam se sa devojkom i ona se setila da ima neki restorancic sa finom basticom, seli smo, klopali i rodi se ljubav izmedju mene i campa. ne bih znao oli bio hajpovan ili nije, strucnjaci za hajp ce vec dati sud o tome. nego, bejah i danas u campu sa kolegom forumasem koji je isto, visoko, ocenio kakvocu pice. animir dama sa kojom smo sedeli je uocila izvrsne kvalitete salate koju je jela.ostaje domaci zadatak da odem u piazzu i duomo, te naposletku dam konacni sud o izvrsnosti pica u beogradu.amin.
animir dama rula.

foto
Pusti salate. Sta kaze dama, kakav je kvalitet pice?

precog

nije se izjasnjavala, sa obzirom da sam ja jeo pizzu. pica je na nivou, kao i uvek.:)

darling

Ja procitala ovde danas, pa zavrsila u Pjaci veceras. Sta da vam kazem, osim da tamo necu pozeleti da odem. Pica prosecna, nekako je to sve bilo bljutavo, neatraktivne su na oko da prostite (komsija sa susednog stola jeo picu s morskom plodovima, pomislila sam da se zove pica trista, toliko je to tuzno izgledalo), brzo su se ohladile, valjda od promaje i prometa onih ruznih ljudi... Plus ja kao covek koji ne jede meso, i oni koji su bili sa mnom, tamo nismo mogla da pojedemo ama bas nista bas za nas, nego smo jeli picu BEZ... Kapricozu BEZ sunke i jos neku s kozjim sirom BEZ prsuta... Ovde sam saznala da se kapricoza pravi s articokama (i kao takva nije ni primeti karcofi iz Gulija, a sve to je bilo neugledno i neukusno... Pica vegetarijana je u stvari pica za pravoslavne isposnike, nista mocarela, samo neko povrcance i KUKURUZ!!! (nikad mi nece biti jasno kako kukuruz zavrsi na pici). Stela 210 dinara! Halo! Kolace smo jeli u Ipanemi. Kakva promena atmosfere, kakvo svetlo, kakvi ljudi, a ni kolaci nisu losi:)Guliju dajem glas za najbolju picu i najbolju atmosferu i najbolju uslugu i najboji odnos cena i kvaliteta i najbolju narodnu kuhinju u gradu i sire. :wub: I najbolji brauni. Kampodefijori takodje volim, u Zemunu mi je hrana uvek bila odlicna, u Skadarliji s promenljivim kvalitetom. Zato drugo mesto.

yolo

Eh, pa i meni je Guli omiljen ali mi ne reci da i tamo jedes vegetarijanu angry.gif ..... ne vuci me za jezik;)

C žeton
...Kolace smo jeli u Ipanemi. Kakva promena atmosfere, kakvo svetlo, kakvi ljudi, a ni kolaci nisu losi:)...
Meni je Ipanema sa kolačima baš dobra. Uopšte posle drugih restorana volim da "dezertiram" u Ipanemi. Meni je izbor maskarpone i čokolada-jabuka. Mada, sa kajsijom i breskvom, takođe zna da legne.