Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

Grunf

uh, sad si ko pala/o sa marsa :) na ovom topicu sigurno neces naci nikakvu pizzu za poneti. pogledaj ovde.

denise

o boze, ne trazim na topiku nego u beogradu, posto nemam pojma, ne zivim u beogradu vise od 10 godina, a svojevremeno mi je narucivanje hrane preko telefona bio nacin ishane. videla topik pa pitam.svaka cast za link. imaju cak i rostilj i palacinke na kucnu adresu :thumbsup: , to je prava stvar. jos samo kad bi bile i cene...

Edited by denise

denise

povlacim rec o cenama, ima sve, super je link. :pera:zito sa slagom, knedle sa sljivama, vocna salata...

Edited by denise

Kastor
Ne, nego sam otisao sa jos 4 drugara i video ih na zidu iza mene dok sam kacio jaknu. Siguran sam da i konkurencija ima buba ruse.
Naterao si me da odlučim da dobro zagledam sledeći put i dignem frku na gazdu i pripretim inspekcijom ako vidim išta slično. angry.gif

henrik larsson

Buba ruse su pune proteina.

luba

sretnem pre neki dan na pijaci milanceta, bivseg sefa sale iz sindjelica i pohvalio mi se da su on i par ex-sindjelic kelnera uzeli hajduk u zakup.zao mi sto ne mogu da stignem da overim komsiluk, bio neko?

Mp40

Hajduk it is! A gde je? Jab to moro proveriti...

luba

milana rakica ul, na stadionu hajduka sa liona, blizu cvetkove pijace.nekad bilo super, onda nije, a sad ne znam.tradicija mesozderskih kafana na stadionima nize lige.

ToniAdams

bas, nista posebno, konfekcija...nije lose, ali ni preterano mastovito.najbolje sto sam tamo jeo je salata 'hajduk'.mesista klasicna, tisucu puta vec vidjena.

yolo
čime da se fasciniram? dužinom roštilj kobasice?
jok, onim zalutalim spanacem na jednom od pladnjeva.

Kastor
milana rakica ul, na stadionu hajduka sa liona, blizu cvetkove pijace.nekad bilo super, onda nije, a sad ne znam.tradicija mesozderskih kafana na stadionima nize lige.
Uvek imaju sveže i valjano pripremljene brizle, što je u Bgdu odavno retkost. Pristojan ambijent, pristojna usluga, pristojan izbor vina. Uvek rađe odem tamo nego u Zvezdara teatar ili u Lipov lad koji su u okolini.

C žeton

Ginger u Jugi, stvarno sasvim prijatno i ok! Registracija i slikanje jako kratko traje, stvarno nije nikakav smor. Nije potreban sako(V), jedino je trenerka zabranjena. Patike su maltene bile uobičajene. Ekipa 95%, krajnje normalna i obična, dosta stranaca, malo šištavih mrštavaca (sa naglaskom...nekim...) švedski sto je u promotivnom periodu 999 din, inače je 1300. Puno djakonija i ustaješ po još kolko ti drago, jedi kolko moš! Supica od sušene ribe sa svim što je ponudjeno, kari i ostali sosovi, vasabi, testenine sa jagnjetinom, svinjetinom, salate, tempura, nisam video suši niti bih ga uzeo pored toliko posluženog, grilovano meso, riba i ostala morska živalj... Vinca na čašu 300, 400 din, pivce 0.3 beše 100 dindži, kolko mi se čini.Pošto gospođa i ja dođosmo u izvidnicu, u neko vreme kad nema gužve, ljubazna staf-ica iz marketinga nas provede kroz sve barove, restorane i naravno mesta za kocka(v)anje. Ekskluzivniji restoran im je Diva. Pohvališe se sa 150 etiketa vina. Ovlaš sam pogledao Divin meni i vinsku kartu. Jela su oko soma i dalje. Vina uglavnom 50 do 100% uvećana od nabavne cene. Jedino otvoreno mesto, gde se može bez propusnice i gde je dozvoljeno maloletnicima je restoran Kameleon. Francusko-italijanska kuhinja, ulaz do glavnog. Nešto ispričaše o promeni 4 boje, ipak je to kameleon...P.S. Dobijete kao dobrodošlicu 300 bodova (dinara) koje možete iskoristiti u nekom od barova.

Edited by C žeton

henrik larsson

Bio danas prvi put u Litl Beju, što je prilično čudno s obzirom da mi se nalazi na oko 14 sekundi hoda od firme. Ništa specijalno, ali maksimalno isplativo za te pare, i dobar odmor od standardnih džank varijanti u radno vreme.Supa dana (neki polupotaž od šargarepe, ništa specijalno zanimljivo), roasted pileće grudi (solidno), salata od paradajza sa Barilinim pestom i Valetinom mocarelom, kao i garlic bread. Porcija sasvim razumna, taman, s tim što smo žurili pa sam se prilično oždrao.Glavni utisak je soolood ambijent, montažni objektčić udenut između dve zgrade, sa predrkanim pozorišnim ambijentom i operskim arijama. Sto za dvoje za koji su nas udenuli je taman da ti bude tesno. Ali najveći udarac je klonja, u kojoj sam prvi put u životu video ogromno ogledalo, u kojem možeš da se ogledaš u fulu za vreme pišanja :)

Alphons

Da pohvalim restoran Zapata, klik za info, blizu Vishe Poslovne, u Beogradu.Lep ambijent, klopa je delovala ok, prijavicu u utorak kakva je. Cene pristojne, a moze i da se svrati na pitje.elem, pitje... sredom od 17h je promo veche, svi kokteli su 145 kinti. A imaju jako fino i lepo vaspitanog :D barmena koji je redvno na usluzi, pa se mozete izmisljavati na temu "ocu nesto slatko... i zuto... i malo kiselo.. i da ima tekilu.. i da bude lepo... i tako... " do mile volje.

*edited by mod

Jel neko bio u Zoni Zamfirovoj? Ortak mi se kune u klopu tamo a ja nesto bas i nemam poverenja pa sve nesto izbegavam da odem.