Jump to content
Host

BG restorani

Recommended Posts

Host

Na pravdi Boga i naroda, proglašavam ovaj topik otvorenim.champagne.jpg

uros_s78

Cestitam, BGhost.Btw, cujem da je u Sarajevskoj otvoren neki novi fast food sa falafelom i humusom.:)

ToniAdams

dugo si cekao, mudra starino.nek ti je sasrecom!

Musharaf

cuo sam da je dole neki turski u 27 marta i da je losh. somuni umesto pita, masna mescuga, nista mezeta. mora da se posalje izvidnica...

3opge

de u BG znaju da ispostuju dobru morsku ribu na zaru?

Musharaf
bevanda drzi nivo i riba je sveza. ima jos par restorana koji znaju da spreme, ama je gazza posle gusta mora drzao stomak u sakama, a i ja crkoh posle tribeke i bivse cortine (na cosku).langust je preskup.

Host
Bevanda, odlicno i pristojno skupo.

yolo

Vidim da se po gradu hvali ispostava kotorskog "Bastiona" negde u blizini Vuka.Za cheapo zdranje u prolazu, s nogu, i ako nemate problem sa smrznutom ribom, grcko-kiparski centar iz Vera, prava juznjacka skara samo sto radi na ribu a ne na svinju. Cene pristojne, ima i odlicnih priloga tipa domaci ajvar, razne salatice, sarmice od vinove loze, sir sa Stare planine. Ako je ime bitno, zove se bizarno: "Etno-kupra".

*edited by mod

Odoh ja veceras u Indijski. jel bio ko i kakvi su utisci?

yolo
Odoh ja veceras u Indijski. jel bio ko i kakvi su utisci?
pazi, s obzirom gde je i da postoji od 97., odlican je. bolje ti javi kako si se proveo

*edited by mod

BIo i uzeo vindalu. Ja obozavam ljuto ali ovo je prvi put bilo da je nesto preljuto i za mene.Sve u svemu ukapirao sam zasto je krava u Indiji sveta zivotinja. Da nema njenog mleka pockali bi svi od ove hrane.

Matilda Ivancic

odakle ti ideja da ono nije ljuto?

uros_s78
bevanda drzi nivo i riba je sveza. ima jos par restorana koji znaju da spreme, ama je gazza posle gusta mora drzao stomak u sakama, a i ja crkoh posle tribeke i bivse cortine (na cosku).langust je preskup.
Dobri su i Taverna i Fish bar.

reg

Taverna? Da nije to restoran u jednoj od ulica koje seku Knez Mihajlovu? :unsure:

uros_s78
Taverna? Da nije to restoran u jednoj od ulica koje seku Knez Mihajlovu? :unsure:
Jeste, u Zmaj Jovinoj, kod FKC-a.:)Edit:reg, jel znas da su nam zatvorili Grgec i sad tamo prave Raiffeisen? :(Sad ce ovim jadnicima koji upisuju prava biti dostupna samo Shansa od starih kafana u okolini. :( I Manjez, koji je malo dalje. :( Edited by uros_s78