Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

angry.gif Ne dirajte mi ATL, Dirty South rulz!
Tema je pocela od toga suchim bi noskich da zameni Australiju, koja mu ne valja.A neko je pomenuo jeftine kuce u Atlanti (ili tako negde).
Link to comment
Чак пресвучене плочицама од камена, или с пола цигле (нема потребе да кажем фасадна, јер друге нема).
Da si malo manje gledao nebo a malo više materijal, primetio bi da su starije kuće uglavnom od prave cigle. Tri sloja podrum, dva sloja prizemlje i sprat.
Link to comment
Tema je pocela od toga suchim bi noskich da zameni Australiju, koja mu ne valja.
Mislim da ce to biti mission impossible. Moj savet mu je da se ne cima bezveze, to shto on trazi nema nigde. Nepravda je velika u celom svetu.
Link to comment
Da si malo manje gledao nebo a malo više materijal, primetio bi da su starije kuće uglavnom od prave cigle. Tri sloja podrum, dva sloja prizemlje i sprat.
Знам једну такву. Стара је 80 година и неусељива. Али зидови држе.Међутим, тамо где сам живео, цигла је само на фасади. Чак и они дебели стубови на улазима у дућане су у ствари шупљи. Унутра је 1 челична цев.white-trash-repairs-going-for-that-corseted-look.jpg
Link to comment
Tema je pocela od toga suchim bi noskich da zameni Australiju, koja mu ne valja.A neko je pomenuo jeftine kuce u Atlanti (ili tako negde).
Netacno, napisao sam da su cene real estate u Australiji previsoke i zapoceo diskusiju o lokacijama gde su nekretnine povoljnije, a gde se moze zaraditi slicno kao u Australiji uz to da ta lokacija ne bude drasticno losija od Sidneja (znaci ne Avganistan, Irak i slicna mesta). Da li Australija valja ili ne nije deo ove teme. Jeftine kuce u Atlanti sam pomenuo ja na osnovu izvestaja ka kome sam postavio link.
Link to comment
Svejedno. Iz nekog razloga ti Aus ne valja
Dobro onda, ako tebi sve za sta nemas novca da kupis automatski `ne valja` onda neka ti bude, ti to tako zovi.Nije ti ni los taj lisichiji odbrambeni mehanizam kiselog grozdja. Edited by noskich
Link to comment
Dobro onda, ako tebi sve za sta nemas novca da kupis automatski `ne valja` onda neka ti bude, ti to tako zovi.Nije ti ni los taj lisichiji odbrambeni mehanizam kiselog grozdja.
Shta si zapeo za gomilu cigli sinovac, shta ce ti to, pa ni ja, ni Nikola Tesla :D , ni mnogi drugi emigranti nisu imali to yebeno parche papira na kojem pishe da su neka 4 zida tvoja - pa shta ...... ti si mlad chovek, trebalo bi da te zanimaju samo one stvari i malo alkohol, lake droge, muzika, zurke .... zivish u dobroj zemlji, nemoguce da se milioni varaju, samo ti u pravu, nemoj da gubish vreme, opusti se i uzivaj, kakav bre Dubaji .... nego dasku pod mishku i na plazu ..... a ako cesh da me poslushash, da se lepo upishesh u bajkere, devojke to vole, pa da mi jednog dana kazesh - hvala chika Siki, tvoja mudrost je bila moja inspiracija .... gledaj shta je zivot i to za samo 7 dolara dnevno:http://www.youtube.com/watch?v=cwmUKn7pVss
Link to comment
Netacno, napisao sam da su cene real estate u Australiji previsoke i zapoceo diskusiju o lokacijama gde su nekretnine povoljnije, a gde se moze zaraditi slicno kao u Australiji uz to da ta lokacija ne bude drasticno losija od Sidneja (znaci ne Avganistan, Irak i slicna mesta). Da li Australija valja ili ne nije deo ove teme. Jeftine kuce u Atlanti sam pomenuo ja na osnovu izvestaja ka kome sam postavio link.
ček malo noskichu. u čemu je zapravo poenta teme? a) da utvrdimo ge je najbolji odnost plate(standarda) / cena nekretnina, čisto onako hipotetički? (čemu uopšte to? a nije ni bitno)ili b)da ti nadješ sebi najbolje mesto na svetu za život - a kriterijum je onaj gore odnos?u aus je, koliko znam, trenutno žestok balon nakretnina. možda i gori od onog američkog. to će morati da se izduva/puca. ovo pišem ako je poenta ono pod b)
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...