Jump to content
IGNORED

8. mart soundtrack


kgmr

Recommended Posts

a kad guglu pocinje danas?
Tjah, ako mogu da snime najveće svetske metropole, mogu valjda da srede i regionalne vremenske zone?
Link to comment
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kgmr

    11

  • pacey defender

    10

  • woodooinstalater

    10

  • Schmeling

    9

Ovo mi izaslo danas na Fejsu, citat Duska Radovica: Žene ništa nisu postigle. Nekada su bile neravnopravne sa pravim muškarcima, a sad su ravnopravne sa nikakvim. :D

Link to comment
Ovo mi izaslo danas na Fejsu, citat Duska Radovica: Žene ništa nisu postigle. Nekada su bile neravnopravne sa pravim muškarcima, a sad su ravnopravne sa nikakvim. :D
lepo, al nejasno ko sve treba da se uvredi ^_^
Link to comment
ju! pravda za nikakve mushkarce. i oni su ljudi, kakvi takvi ^_^
Ipak je danas Dan žena (tj Žena), dajte da ne pričamo o nikakvim muškarcima...Ajmo pričati o nikakvim ženama...
Link to comment
Ipak je danas Dan žena (tj Žena), dajte da ne pričamo o nikakvim muškarcima...Ajmo pričati o nikakvim ženama...
na crveno slovo <_<sramota ^_^
Link to comment
perfidni su, ne nasedaj! i mene su pustili, javljam se sa radnog mesta (na kojem cu biti do veceras).
eh. dok su davali neke pare i pushtali, ja ostajala da radim.pare troshila, razume se.sad samo pushtaju. i glupi su.(pametna sam. radim kod kuce ^_^) Edited by thermal bug
Link to comment

opasan je to praznik. ja sam prvu zenu upoznao 8 marta pre 8 godina. djavo i dosada me naterase krenuti sa komsijom (koji je samo svratio na pice) u sitne sate da cestitamo zenama diljem nasih sitnosatnicarskih kota. za 8 godina nista se nije promenilo2195.jpg

Edited by banecare1
Link to comment

Drage dame, iako nam niste čestitale 22. decembar, od srca vam želim srećan praznik. U to ime, popićemo po jednu čašicu za Klaru, Rozu, Kleopatru, Majku Terezu i sve istaknute žene kojih se uspemo setiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...