Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Bogami iz 2017. godine neće biti ni za potpalu....

Mršava godina.

 

Evo još dopune:


LP Apokrifna Realnost ‎– На Рєкахъ Вавл҃нскыхъ
AnnapurnA ‎– Him001


LP Goli Deca ‎– манија
Fuck Yoga Records ‎– 0054

LP Transhunter ‎– Transhunter
Fuck Yoga Records ‎– FY#55

12" Undone ‎– kNOWing Eva
UndU Releases ‎– none

7" Csihás Benö ‎– Csihás Benö
Witch Ears Records ‎– none

LP Goran Bregović ‎– Three Letters From Sarajevo
Universal ‎– 578 5960

LP Asgjë Sikur Dielli ‎– ASD
Not On Label ‎– none

 

Ovaj poslednji bend je sa Kosova.

 

Sledeći LP nije još unet na discogs, ali ako čovek iz Makedonije tvrdi da je izašlo, da mu verujemo.

LP Kristo Rodzevski - Bitter Almonds

Much Prefer Records 

 

Edited by klimt
Link to comment

Nova dopuna:

 

12" Noise Destruction ‎– Zeebeats EP
Hellcat Tunes ‎– HTV 002

12" Petroxy ‎– Better
Brosh Records ‎– brsh001

12" Evano ‎– Self Sufficient Patterns
PHI φ ‎– PHI003

12" Umek ‎– Mechanical Blade
1605 Music Therapy ‎– 1605-V060

10" Zvukbroda ‎– Ako
Gilesku Records ‎– GILE 011

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

20180208_200117.jpg

 

Krajem prosle godine Triko, pocetkom ove Eyot. Dva klasika u dva meseca na vinilu + Naked na cdu.

 

EDIT> Bilo bi lepo kada bi fabrika ploca u Novom Sadu dodala gas pa da bude vise dobrih vinilnih izdanja.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

ništa od toga, produžili su rok za izradu vinila sada na 6 meseci i digli cene za 30%. dok ne osposobe nove prese biće baš sve sporo i preskupo. eyot i triko su radjeni u isto vreme.

Link to comment

U Novom Sadu je, isti čovek je vlasnik i fabrike ploča u Nemačkoj. Dosta nespremno su ušli u ovu akciju i sada kada je počela redovna proizvodnja jednostavno ne mogu da postignu to što su obećali. I sve kasni non-stop.

Link to comment
On 1/19/2018 at 10:38 AM, wayfaring stranger said:

20180119_113020.jpg

 

Od ranog jutra na igli. Napokon, dan za ploce.

stvarno ne bih da pravim anti-reklamu.... ali zar nije ovaj rebel star sokantno lose narezana ploca?

pretiho, mutno, ne moze da se pojaca jer krcka... ne vidim kako bi mogao da bude samo moj primerak falican, inace bih ponovo kupio.

Link to comment

Meni se desilo da sam kupio u Pinball wizzardu vinil Branke Parlić, dođem kući, krcka, vratim se u PBW, kažu nemaš račun, nema reklamacije. Ispostavi se da jedan deo tiraža ima problem. Tiho jeste, ali ne krcka, bar ne konstantno i iritirajuće. Mogu da stavim ploču na gramofon i snimim video ako želiš.

Link to comment

Kurdi, slobodno pravi anti-reklamu, to je skroz ok :) Svima koji su vinil kupili od mene sam rekao da je suviše tih i da me nervira kako zvuči... Takav je ceo tiraž RS, nije tvoj primerak faličan. Milan je sve sam uradio i ništa nije moglo da se popravi. Ti Englezi koji su rezali vinil nisu baš poznati po kvalitetu, ali su jedni od retkih koji hoće da režu samo 100 komada (za tri puta veće pare nego kada se radi 500) i to je valjda presudilo. Nisam bio srećan zbog toga tada, nisam ni sada.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...