Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

iGo odličan, može da se "kupi" i nakon kupovine telefona, cjena sitnica. Samo skinuti verziju sa odgovarajućom rezolucijom. Legend je 840*400 valjda, isto kao Desire.
+1 iGo Motonav. Baš dobar i radi za sve pare. laugh.gif
Link to comment

U septembru mi ističe ugovor kod telenora i kontao sam da uzmem neki htc, tačnije desire, tačnije S. Bejaše najbolje ocenjen od sviju, a i ortak ima neki desire (msm da nije taj) čudo neviđeno šta je to telefonče u stanju da uradi. Jel dobar izbor, ili da vijam nešto drugo? Nisam neki experat za android platformu, pa ni za telefone samim tim, pogotovu HTC.

Link to comment

Nećeš da se zezneš ni da uzmeš taj, ni ovaj koji ti je rene preporučio. Ako možeš, isprobaj oba na licu mesta pa odluči koji ti više leži. Win-win situacija.

Link to comment

par netehnickih saveta:1) smisli kako hoces da ga nosis. recimo sgs2 je ogroman (4koma2cola ako se dobro secam) pa nije bas za dzep od pantalona. ne znam koliki je desireS2) po mogucstvu, fon treba da ima gorilla glass na ekranu (sto opet ide na stetu sgs2)

Link to comment
par netehnickih saveta:1) smisli kako hoces da ga nosis. recimo sgs2 je ogroman (4koma2cola ako se dobro secam) pa nije bas za dzep od pantalona. ne znam koliki je desireS2) po mogucstvu, fon treba da ima gorilla glass na ekranu (sto opet ide na stetu sgs2)
Desire S je istih dimenzija kao i običan Desire, što će reći idealan za hendlovanje jednom rukom. Sve preko toga je dvoručno, što ima svojih prednosti, al opet...Imam Desire pola godine i apsolutno preporučujem, posebno što S ima par poboljšanja u odnosu na ovaj moj.
Link to comment
par netehnickih saveta:1) smisli kako hoces da ga nosis. recimo sgs2 je ogroman (4koma2cola ako se dobro secam) pa nije bas za dzep od pantalona. ne znam koliki je desireS2) po mogucstvu, fon treba da ima gorilla glass na ekranu (sto opet ide na stetu sgs2)
ne znam za gorilla glas, valjda ga ugradjuju u ove nove, nove telefone i skupe naravno.apropo tih zastita,sinoc htc wildfire pao na "goli" betom sa visine od cca 2,5 metra visine na sebi imao onu silikonsku zastitu...nije se ni ugasio.... :)
Link to comment
Hvala svima na knstruktivnim predlozima.Što? Osim što je, koliko kontam, veći?
dual-core procesor, unlock.ovan bootloader (htc ce bataliti podrsku za desire s pre ili kasnije, verovatnije pre)nenormalno lagan i tanak.sad, desire s moze da se unlock.uje, ali ima proces kako se to radi, gubis automatski garanciju kada ga otkljucas (sta je onda poenta???)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...