Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

radiiiiii!!!!!i više nije spektrum (bio spektrum zbog noćnog intefejsa, psića mu jebem)ima li neko dobar taj fbl fajl za srbiju? ne nalazi mi sve ulicetopik da se preimenuje u "ja car"

Edited by korindjar
Link to comment
Vi ste se vec dovoljno zajebali tako da ne ide da vam i mi ostali stajemo na muku. :)
e, to. kao, nije lepo rugati se invalidu, nisu oni krivi što imaju symbian. sledeći put kupujem android, keve mi.
Link to comment

:) E ljudi nasao neke mape za Makedoniju i Grcku i instalirao ali mi sad trazi serijski broj za aktivaciju Ndrive-a? Gde to da nadjem? Drugo kad ukucam u Ndrive relaciju Jagodina-Limenarija on mi kaze da ne moze da nadje put do tamo???Nalazi mi lokacije u makedoniji npr Soplje ali u Grckoj nista ni Solun. Kako to da resim? Ili da ukucam na GPS-u do Djevdjelije pa kad predjem u Grcku da kucam do Limenarije?

Link to comment

Ajde ljudi pomagajte veceras krecem :D I jos jedno pitanje, instalirao sam najnoviju map Srbije za Ndrive i sada mi ne pokazuje moju tacnu lokaciju vec kilometar dva dalje. Pre 15 minuta sa starom mapom mi je pokazivao tacnu lokaciju sto sad sa ovom novom gresi? I kako to da sredim?

Link to comment

pa jesi instalirao krekovani NDrive?Instaliraš regularni sa marketa, poskidaš sve što ti treba, onda deinstariraš, ali ništa ne brišeš što je ostalo, instaliraš krekovani pa onda ubaciš mape i radi kao blesav.

Link to comment

Reinstalirao sve ispocetka i radi kako treba ali jedini problem koji je ostao sto mi ne izracunava rute kada podesim iz Jagodine za neki grad u Makedonijii ili u Grckoj ima jos neko ovakav problem?

Link to comment
Reinstalirao sve ispocetka i radi kako treba ali jedini problem koji je ostao sto mi ne izracunava rute kada podesim iz Jagodine za neki grad u Makedonijii ili u Grckoj ima jos neko ovakav problem?
Iz nekog razloga većina navigacija za android ne konektuje sve mape, iako ih imaš u tlf. Meni npr. nije hteo da izbaci rutu Brisel - Beograd, al zato bez ikakvog problema izbacio od Brisela do graničnog prelaza Austrija - Slovenija. Kad sam ušao u Sloveniju, ukucao adresu u Bgd i dovezao me bez ikakvih problema.
Link to comment

U tom slučaju treba isprobati nekoliko kombinacija mapa, treba videti koji proizvođač se slaže sa kojim, ukoliko naravno nisu npr sve Navteqove itd.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...