Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

Ž.M. nezadovoljan rezultatima AGBja, napravio sluzbu koja ce telefonskim putem anketirati Srbijance u zelji da opovrgne zvanicna merenja

Link to comment
Ž.M. nezadovoljan rezultatima AGBja, napravio sluzbu koja ce telefonskim putem anketirati Srbijance u zelji da opovrgne zvanicna merenja
Sta to je rekao?Pa super, a sa tim rezultatima moze da obrise dupe kod reklamnih agencija....
Link to comment

mitrović je praktično već poražen. grci su prošle nedelje tukli na svim frontovimaPRVA tukla PINK, a B92 - Avalu (što i nije teško objektivno).Ali primetno je da Pink baš pada, BB je manje gledan od Farme, Grand više ne tuče velike rejtinge...Evo detalja:post-599-13014039428277.jpgpost-599-13014039653252.jpgpost-599-13014041372771.jpgpost-599-13014041457551.jpg

Link to comment
Samo Turci tuku Mitrovica. (licno bih pre gledo grand i bojanice neg turke)A jel bije Tijanic koga? Il se javna kuca vise ne meri...
pa nije samo turci, paklena kuhinja bije sve za ljubav, ivan ivanović izjednačen sa Ami džijem...mislim da je to nezaustavljiv trend,iako možda u ukupnim ciframa Pink ima malu prednost. Edited by Smilair
Link to comment

Na zalost mislim da Prva nije dovoljno odmakla (tamo gde jeste odmakla) od pinka i da lopov ima vise prostora da u ukupnoj shemi krese troskove i prebacuje pare u dodatne projekte, dok Prva ima knap finansije na punom gasu.Nadam se da se prva nece odluciti da uleti sa klasicnim TV sadrzajima za ovo podneblje koji su samoubilacka stvar (npr. da krenu sa svojim jutarnjim programom, to je pored zivog RTS-a samoubilacka misija).Kljucno pitanje je sta ce zapravo biti posle leta da li ce "grci" i fakticki da spoje svoje televizije i kako ce to da izvedu u smislu raspodele resursa.Na zalost ne sme se potceniti snaga Mracne Sile.Najopasniji je grogirani bokser.Ako krenu treba djankozu da dotuku nema tu pusti ga nek vene!

Link to comment

Problem je samo u tome što ni Prva ne donosi ništa dobro, tako da osim zadovoljstva što ŽM lično pada. ne vidim da je bolji Ivan Ivanovic od Ami Džija, Turci od Zvezda Granda ili paklena kuhinja od sve za ljubav ?

Link to comment
Problem je samo u tome što ni Prva ne donosi ništa dobro, tako da osim zadovoljstva što ŽM lično pada. ne vidim da je bolji Ivan Ivanovic od Ami Džija, Turci od Zvezda Granda ili paklena kuhinja od sve za ljubav ?
Na zalos' true so true...
Link to comment
Problem je samo u tome što ni Prva ne donosi ništa dobro, tako da osim zadovoljstva što ŽM lično pada. ne vidim da je bolji Ivan Ivanovic od Ami Džija, Turci od Zvezda Granda ili paklena kuhinja od sve za ljubav ?
Ne samo to, nego je Ivan Ivanović gori od skoro svega što se može videti na Pinku.
Link to comment

Mislim da bi grci mogli da otkupe neku dobru stranu ligu kosarkasku ili fudbalsku, svejedno posto niko sem kablovske ne prenosi + CZ na Marakani + Mastersi + B92 ceo info deo moze da se od B92 napravi Prva sport i info,a da zabavni sadrzaj ostane ceo na Prvoj i da rokaju samo.. Samo nekako da pojacaju ujutru program i nece biti daleko od pinka, mislim...

Link to comment
Ne samo to, nego je Ivan Ivanović gori od skoro svega što se može videti na Pinku.
Po mom misljenju bas i nije gori od onog amidzica ali to je problem sto na pinku to i ocekujes a ovamo ipak ocekujes neki nivo.Bar u pocetku, vise ne....
Mislim da bi grci mogli da otkupe neku dobru stranu ligu kosarkasku ili fudbalsku, svejedno posto niko sem kablovske ne prenosi + CZ na Marakani + Mastersi + B92 ceo info deo moze da se od B92 napravi Prva sport i info,a da zabavni sadrzaj ostane ceo na Prvoj i da rokaju samo.. Samo nekako da pojacaju ujutru program i nece biti daleko od pinka, mislim...
Probali oni to pa bila skuplja dara nego mera...Jednostavno previse kosta jedino ako dobiju neku dampovanu ponudu...Ali nije moje da pricam o tome ;) E i dobrodosao cestitam prvi post ;) ;)
Link to comment
Po mom misljenju bas i nije gori od onog amidzica ali to je problem sto na pinku to i ocekujes a ovamo ipak ocekujes neki nivo.Bar u pocetku, vise ne....Probali oni to pa bila skuplja dara nego mera...Jednostavno previse kosta jedino ako dobiju neku dampovanu ponudu...Ali nije moje da pricam o tome ;) E i dobrodosao cestitam prvi post ;) ;)
Hvala :) :D A posto vidim da si upucen u sve to, da li znas da li ce u neko skorije vreme IKO otkupiti WTA tour i kao B92 uvek davati prednost nasim igracicama, msm gledam na Eurosportu, ali ima dosta ljudi koji nemaju Eurosport....
Link to comment
PS: mrzitelji Olje Beckovic, duvajte ga :P
Mogu da ga duvaju i mrzitelji Olje Kovacevic, koja u najgorem izdanju i gorem terminu tuce Olju B. A najvise duvaju mrzitelji ranjenog orla kao najgledanije emisije ikad, koja tuce i u reprizi. (Smilairu, mozes li da okacis RTSovih top dvajes?).Nemo a(v)rame da me provociras, jer spisak emisija zbog koji mogu da duvam je nekonacan. :duvajliqrajli:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...