Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

ma Bodo je budala svoje vrste :D ali isto tako jedan od onih sto zaista poznaju sport o kojem pisu... takodje i veliki NJole lover. Murrey mu je inace omiljena meta za napusavanje :D
Zar? Noletovi fanovi na tom sajtu ga redovno napusavaju da nimalo ne voli Djokovica i da se godinama pere pljuvanjem po njemu zbog onog teksta od pre cetiri godine kad ga je proglasio za perfektnog igraca.
Link to comment

pa mislim da je taj tekst vrlo jasan pokazatelj koliko on zapravo voli i ceni NJoleta. posle zaista i jeste bilo pranja, ali to je i bilo za ocekivati kada se pogleda NJoletova reputacija od pre 2/3 sezone, pogotovo nakon incidenta sa NY publikom

Link to comment
Zar? Noletovi fanovi na tom sajtu ga redovno napusavaju da nimalo ne voli Djokovica i da se godinama pere pljuvanjem po njemu zbog onog teksta od pre cetiri godine kad ga je proglasio za perfektnog igraca.
Dobar deo Noletovih fanova nema veze s vezom :)
Link to comment
pa mislim da je taj tekst vrlo jasan pokazatelj koliko on zapravo voli i ceni NJoleta. posle zaista i jeste bilo pranja, ali to je i bilo za ocekivati kada se pogleda NJoletova reputacija od pre 2/3 sezone, pogotovo nakon incidenta sa NY publikom
Ajd podseti molim te sta ono bi u NY. Secam se da su se nesto kacili, da su ga oni zvizdali, a da se on posle uvlacio. Al se ne secam kako je taj sukob poceo.
Link to comment
Zar? Noletovi fanovi na tom sajtu ga redovno napusavaju da nimalo ne voli Djokovica i da se godinama pere pljuvanjem po njemu zbog onog teksta od pre cetiri godine kad ga je proglasio za perfektnog igraca.
bodo je bloger i njegov glavni cilj je popularizacija tenisa, zašto je napisao taj text pre 4 godine je jasno kada se podsetimo brutalne dominacije rafaborga na šljaci i fedbota na svim ostalim podlogama 2005-2006- jednostavno bio mu je potreban izazivač, svež dašak vetra da razbije ovaj duopol - naravno nije djoker prvi a ni zadnji igrač od kojeg je bodo pokušao da napravi next big thing, ove godine je nahvalio harisona, raonića i dolgopolova nakon njihovih igara na ao, ne u meri u kojoj je nahvalio djokera 2007 ali oni opet nisu uzeli masters a i konkurencija u vrhu tenisa je danas mnogo veća nego pre 4 godine- da li je bodo nečiji navijač teško je reći ali je činjenica da zadnjih par godina više naginje ka fedbotu verovatno svestan činjenice da on još uvek ima armiju navijača, nekada kaže istinu (da će svaki naredni gs koji fedbot uzme biti kao mana sa neba) a nekada napiše da je fodbot još mlad (samo 29 god) i da još može da se bori za 1 mesto na listi...
Link to comment
ma Bodo je budala svoje vrste :D ali isto tako jedan od onih sto zaista poznaju sport o kojem pisu... takodje i veliki NJole lover. Murrey mu je inace omiljena meta za napusavanje :D
mozda je malo pretenciozno reci, ali svi oni su budale svoje vrste, imaju vise pogresnih procena i prognoza od prosecnog kladionicara. tu i tamo ubodu neku revolucionarnu misao i to bi bilo to.bodo je skoro vrlo hvalio mareja kada su svi pljuvali njegov stil igre, tako da mislim da se sve vrti oko udaranje kontre samom sebi ili vecinskom opredeljenju. Neki Novakovi navijachi smatraju ga latentnim pripadnikom njihove navijacke grupe.
Link to comment
Simpa je Dezulovic i kapiram da je ovo kolumna gde i ne mora bas sve da bude toliko tacno da ne bi moglo da posluzi da se postigne poenta ali mogao bi se makar malo drzati faktografije kako bi izbegao donosenje pogresnih ili preteranih zakljucaka. Ispade kao da mu je neko narucio tekst o Djokovicu kojeg inace nije ni gledao pre ove kampanje od 24 pobede.
nasao sam samo jednu gresku
Link to comment
Ajd podseti molim te sta ono bi u NY. Secam se da su se nesto kacili, da su ga oni zvizdali, a da se on posle uvlacio. Al se ne secam kako je taj sukob poceo.
Roddick je pre meca na US Openu izjavio da ovaj folira povrede... NJole je malko popizdeo, usput trazio medical tokom meca :lol: na sta je publika zvizdala sve u 16 i na kraju posle pobede izjavio da je publika pre meca bila protiv njega jer misle da je faker... onda su ga tek protiv Pederera rasrgnuli, ali je on polako poceo da spusta loptu, pa im se i sledece sezone uvlacio u bulju(kao ti sada Afterburnerki :P )
Link to comment
Simpa je Dezulovic i kapiram da je ovo kolumna gde i ne mora bas sve da bude toliko tacno da ne bi moglo da posluzi da se postigne poenta ali mogao bi se makar malo drzati faktografije kako bi izbegao donosenje pogresnih ili preteranih zakljucaka. Ispade kao da mu je neko narucio tekst o Djokovicu kojeg inace nije ni gledao pre ove kampanje od 24 pobede.
+1I ja imam osjećaj da pola tih mečeva nije ni pogledao (da je gledao ne bi rekao da je Nole dobio Fedexa glatko 6:3, 6:3 u IW, već bi se sjetio kako je to napeto bilo, u tri seta) već da je odradio neki dobar research prije teksta (a čisto da bude 'da i on nešto napiše na datu temu'), ima on taj običaj da mu tekstovi budu prenatrpani referencama iz arhiva koje guše priču (nemoguće je da sve te podatke drži 'onako' u glavi), a i da se izlupeta najstrašnije. Elem, ili su mu urednici rekli "deder i ti napiši koju o ovom malom, to sad prodaje novine", ili je umislio da je, pošto je pisac, dobar i za pisanje sportskih kolumni, meni je ovaj tekst malo pretenciozan, pogotovo sa detaljima koji su toliko napadni da sugerišu da je on sjedio u prvom redu meča Mekinro-Lendl, ako nije i bio umpire na tom istom meču. (na stranu to što se izlupetao i za taj meč, nije Mekinro vodio 2-0 u setovima i 4-2 u trećem, bilo je 2-2 pa je Lendl napravio brejk, a incident se dogodio kod 1-1 u trećem, a 4-2 je imao u četvrtom setu, e da ne bude da sam ja pametan i sjećam se koje je boje bila znojnica koju je nosio Lendl, ovo sam pročitao u nekom komentaru na ovo njegovo frljanje, pa sam pogledao na još par mjesta) Edited by NekoIzMase
Link to comment

Kad smo već kod blogera, 40deuce je tu mnogo zahvalnija. Nije nešto objektivna, nema neke stručne analize, ali je žena žešći frik i fanatik i voli da se smuca po turnirima i hotelima, pa uvek ima bizarne i/ili zanimljive pričice.A i veliki je fan naših.usporedba od pre neki dan:2hg70ao.jpgmine40.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Novak dobio Orden Svetog Save I reda. Do kraja karijere ce verovatno dobiti i crveno slovo u crkvenom kalendaru. :lol: Ako ove godine osvoji jos neki GS pre nego sto zavrse most na Adi eto idealnog imena za most. Nolden gate ili Novak dzada over Ada. Mozda i da otvore most nekim egzibicionim mecom na njemu izmedju Novaka i Djilasa. <_<

Edited by harper lee
Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...