Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Новак се бави и неким синдикалним питањима, као што су мале зараде тенисера.  Не могу сада да се удубљујем у проблем, али изгледа да је на некој конференцији за медије било све и свашта.

 

https://www.b92.net/sport/australianopen2018/nikolin-slajs.php?yyyy=2018&mm=01&dd=15&nav_id=1347032

Link to comment

Na nekim inostranim medijima i na reditu vidim da predstavili kao da on trazi pare za sebe, Djokovic trazi od organizatora vise novca, izazvao skandal i zgrazavanje itd. :isuse:

Edited by Malvo
Link to comment

Troicki mu je skočio u odbranu rekavši da se mahom radi o većoj zaradi za ostatak karavana sa standardnim žalopojkama da samo prvih X sa liste dobro zarađuje dok i dalje ima dosta onih koji jedva sklapaju kraj s krajem™.

 

On topic, koliko su zarade ok verovatno bi bilo lakše zaključiti ako bi znali koliko organizacija prihoduje od marketinga, tv prava i sl. Ako je ogroman disbalans između prihoda turnira i igrača, ima smisla buniti se, ipak oni trčkaraju pet sati po onom suncu dole.

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Ocekivao sam da ce izaci i reci: Da, smatram da igracu zasluzuju vise, kao i da se pravednije rasporedi. I da argumentuje.

 

Al jok, puna izjava opstih mesta, okolo, naokolo i nista nije rekao. Jebse Novace.

Link to comment
On 1/15/2018 at 11:47 AM, Mil@n said:

On topic, koliko su zarade ok verovatno bi bilo lakše zaključiti ako bi znali koliko organizacija prihoduje od marketinga, tv prava i sl. Ako je ogroman disbalans između prihoda turnira i igrača, ima smisla buniti se, ipak oni trčkaraju pet sati po onom suncu dole.

 

 

Turniri takve podatke ne objavljuju koliko znam.

 

12 hours ago, Timmy said:

Ocekivao sam da ce izaci i reci: Da, smatram da igracu zasluzuju vise, kao i da se pravednije rasporedi. I da argumentuje.

 

Al jok, puna izjava opstih mesta, okolo, naokolo i nista nije rekao. Jebse Novace.

 

Pa i to tvoje je opšte mesto bez plana šta tačno i kako ispregovarati, a tome svakako neće pričati u javnosti.

Link to comment

dirljivo:

 

PORUKA KOJA KIDA SRCE! Jelena se oglasila posle Đokovićevog poraza, NAJEŽIĆETE SE

ja pročito, srce mi se iskidalo ali se nisam naježio. jel' nešto nije u redu sa mnom? confused4.png

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...