Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Ja sam imala neki crni Boš koji se prodaje po celom gradu, pa mi se zapalio u četvrtak pred Black Friday i onda sam posle pola sata dobila poruku od Tehnomanije sa BF promocijom i tu sam kupila neki ljubičasti Rowenta sa kutijom. Šta su sada glavne fore? 1. Ne gledajte više u vate, pomerili su položaj motora i sada usisivači od 600-700 vati bolje vuku nego oni stari od 2000 (pod pritiskom EU regulacije) i 2. Gledajte da ima dobre filtere koji štite taj motor koji je sada blizu. To su jedini inputi.

 

Btw, tek sada sa kutijom sam skontala šta se usisa u jednom usisavanju. Da ti se smuči život.

Link to comment
4 hours ago, MayDay said:

Btw, tek sada sa kutijom sam skontala šta se usisa u jednom usisavanju. Da ti se smuči život.

Weelcoomee! Moj ima i neki kao "stub" oko kojeg se obmotavaju dlake. U danima baš spektakularnog linjanja, izgleda kao da vadim neko dlakavo čudo iz usisivača kad ga čistim.

 

upside je što je lakše spasiti nešto što se slučajno usisa, npr minđuša :780_sparkling_heart:

Link to comment

je l ste sigurni da hepa filter može da se pere?

imam gorenje sa hepa filterom, i mrzim ga, jako, mrzim svaki usisivač, al' ovaj me nervira zbog tog filtera,

istresala sam ga (stavim u kesu, veze gumicom i udri po nečemu), posle svakog usisavanja puna sam te prašine

od čišćenja usisivača, pranje filtera bi mi pomoglo.

Link to comment

Ja sam prao onaj sunđer, drugi filter nije za pranje.

Inače sam pre par godina preko KP pazario neki dirt devil iz nemačke i za 50eur extra kupovina.

Garant može da stane na crtu ovdašnjim od 200 eur.

https://www.amazon.de/b/ref=mh_196511011_is_pp_2?rh=n%3A3167641%2Cn%3A3312411%2Cn%3A%213424631%2Cn%3A196511011&ie=UTF8&qid=1514260946&node=196511011

 

 

Sent from my x600 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Sljakam dva posla jer sam hteo da idem kod druga u Ameriku u posetu tokom godine ali mi je rekao da se ne lozim da cu dobiti vizu jer ne ispunjavam uslove pa sad hocu da budem malo racionalan i kupim kevi masinu za pranje sudova. Dajte neke preporuke za neku solidnu, nemam pojma o tome.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Vidim da su i ocene na sajtu sve petice, verovatno cu pazariti ako neko nema bolji predlog. Ne treba nam nesto veliko, nema tu mnogo posudja nikad, a i cena je skroz ok.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Sljakam dva posla jer sam hteo da idem kod druga u Ameriku u posetu tokom godine ali mi je rekao da se ne lozim da cu dobiti vizu jer ne ispunjavam uslove pa sad hocu da budem malo racionalan i kupim kevi masinu za pranje sudova. Dajte neke preporuke za neku solidnu, nemam pojma o tome.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk



A jesi ti probao za vizu? Ili te drug na lep način odjebava?
;-)
Link to comment

Ne odjebava, odbili njegovu kevu koja je htela da ga poseti a zena ima i stan na svoje ime i radi sto godina na carini i svasta nesto, dok ja ne ispunjavam nista od uslova pa necu trenutno ni da se cimam.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...