Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Ja svakih pešes godina kupim dve najjeftinije zimske gume i metnem ih na prednje točkove.

Od ovih ćelavih što mi ostanu, proberem dve najreljefnije i metnem na zadnje točkove, treća ide na rezervni, a četvrtu bacim jer je probušena ili retka (i zbog nje sve ovo radim).

Edited by Reaktor
nešto sam se setio sa zakašnjenjem
Link to comment
  • 4 weeks later...

Moje nisu egzotika 195/65/15, bile nešto oko 32000 četiri komada u Beocaru.

 

Super su za kišu i bljuzgu ponašaju se bukvalno isto kao po suvom, a ni letos po vrućini nije bilo nikakvih problema. Zapravo me najviše brinulo šta će biti ako ode u deblji minus i padne sneg, ali fino pređosmo preko Jelice za vikend po kijametu prošlog vikenda. Neki izdrže 40-45K kilometara i uzimam opet iste.

 

Link to comment
  • 3 months later...

nije sto sam nasela na ekser nego su mi stvarno bile celave. all season neke entrada. trazila sam najjevtinije jer od ovih skupljih nema vajde. cao yokohama. 

ne predjem dovoljno milja a godine prolete tako da mi warranty ne pokriva. 2 gume $200. hteo jorge da me uplasi kako su nestabilne sa kocenjem, bla bla bla, psu pozlilo od moje test voznje do kuce. odlicne su entrada grandes neumaticos 😁

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...