Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

jebo te taj vic.sta sad treba da nam special unit osama-al-hack pinguje server, i lovi tebe, miralema i marvina preko ip-a ne bi li vam pokazao vic in vivo?
Još kad sad tebe nađe BSI na istom topiću... Tschöö!!
Link to comment

evo jedan zemunski, koji mozda bzvz zvuci kad se napise, al' jbg : Priblizava se nova godina i mladi zemunac odlucio da napise pismo deda mrazu sta hoce kao poklon. Seta se on po kuci, razmislja i na kraju sedne i krene da pise pismo : "Deda mraze, zeleo bih da mi za novu godinu doneses utoku ... ". Onda shvati da nema sanse da mu pokloni utoku i uzme ono pismo, zguzva ga i baci u kantu. Seta opet tako po kuci, razmislja i opet sedne i krene da pise : "Dragi deda mraze, cele godine sam bio do jaja u skoli, nikog nisam maltretirao, zeleo bih da mi doneses zlatnu kajlu ...". Onda se priseti da je ipak polomio par ortaka i uze opet pismo, pocepa ga i baci u kantu. Opet krenuo da seta, ne zna sta bi vise smislio i u tom trenutku ugleda statuu bogorodice na vitrini. Uze je, odnese na tavan, umota u novine i zaveze kanapom. Spusti se opet u sobu i krene da pise "Brate, ako zelis opet da vidis kevu ... "

Link to comment

letovanje, ajd jedno vece da se ode na morsku klopu.cerece se skoljke, rakovi...gospoja (gleda niz sebe): uh, kakva sam, ko svinja.muz joj (kriticki, a opet, nezainteresovano): vala jesi. a i uflekala si se.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Dolazi srpski državljanin do hrvatske granične kontrole i hrvatski carinik mu na engleskom jeziku uzima lične podatke. Dođe do zanimanja i upita ga:• Occupation?A Srbin će:• No, no, just visit!

Link to comment

na suđenju čoveku koji je optužen da je svom prijatelju ukrao zlatan sat...sudija: optuženi ste da ste svom prijatelju ukrali zlatan sat... šta imate da kažete u svoju odbranu?optuženi: gospodine sudija, ja ništa nisam ukrao, pa ni taj zlatan sat...S: pa šta se zapravo dogodilo?O: ja sam pošao u goste kod svog prijatelja, došao do njegove kuće, zvonio nekoliko puta i kada sam shvatio da nema nikoga, pošao nazad...S: :unsure: O: međutim, u tom primetim da nešto sija na simsu, priđem, pogledam, kad ono - zlatan sat!S: i?O: i tako mislim, to što sam video ja, može i neko drugi ko je zlonameran, pa rešim da uzmem taj sat da ga neko ne ukrade...S: i to je vaša odbrana?O: da, uzeo sam sat da sa namerom da ga sačuvam i vratim.S: ali, vi ste taj sat prodali?!

O: ehhhh, to me jebe!

Link to comment

evo dva sa naslovom večiti rivali*šta rade grobari kad im nestane struje? - razvlače produžni sa marakane.*kako zvezdini igrači idu u ligu šampiona?- jedan po jedan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...