Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

U SSSR doslo do smene direktora KGB i prilikom primopredaje duznosti pita novi svog prethodnika da li ima neki savet  za njega. Ovaj kaze da nema ali ce mu ostaviti dve koverte, prvu da otvori kada napravi prvu veliku gresku, a drugu kada napravi drugu.

 

Prodje neko vreme, zagovna i novi KGBovac i sta ce uzme otvori prvu kovertu, kad tamo pise "Svali svu krivicu na mene." I sta ce ovaj to i uradi i nekako se izvuce.

Kako to vec ide prodje jos malo vremena opet neko sranje i direktor se setio i uzeo i drugu kovertu a u njoj papir na kome pise "Uzmi dve koverte..."

Link to comment
7 hours ago, *edited by mod said:

U SSSR doslo do smene direktora KGB i prilikom primopredaje duznosti pita novi svog prethodnika da li ima neki savet  za njega. Ovaj kaze da nema ali ce mu ostaviti dve koverte, prvu da otvori kada napravi prvu veliku gresku, a drugu kada napravi drugu.

 

Prodje neko vreme, zagovna i novi KGBovac i sta ce uzme otvori prvu kovertu, kad tamo pise "Svali svu krivicu na mene." I sta ce ovaj to i uradi i nekako se izvuce.

Kako to vec ide prodje jos malo vremena opet neko sranje i direktor se setio i uzeo i drugu kovertu a u njoj papir na kome pise "Uzmi dve koverte..."

 

Verziju tog vica je Soderbergh ubacio u Traffic..

Link to comment

Pita učiteljica: 
- Perice, a šta je tvoj tata?
Perica odgovara: 
- Moj tata je muška striptizeta u klubu za gejeve, i igra go pred drugim muškarcima. Ponekad, kad mu dobro plate, uzme sobu u jeftinom motelu, pa spava s njima.
Uciteljica u šoku izvede Pericu iz učionice i upita ga: 
-Perice, nije valjda to istina?
Perica odgovara: 
- Nije. Moj tata igra rukomet za reprezentaciju Srbije, ali me je bilo sramota da priznam pred svom decom.

Link to comment

vratila se baba iz australije i prica s unucima kako su i cime se bave.
prvi kaze: ja sam lekar.
- sunce babino, pa to je divno, ti ces da lecis babu kad bude bolesna.
drugi kaze: ja sam vojnik.
- sreco babina, ti ces da nas branis nedajboze.
treci kaze: baba, ja sam menadzer.
- aaaa, ma boli te kurac.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...