Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Mozda je bilo ali davno.

 

Stoji riba na mostu i sprema se da skoci u reku. Nailazi lik:

 

- Sta ti je bre, sta radis to?! 

 

- Ma, moj zivot nema smisla, nemam srece u ljubavi. Svi tipovi me samo kresnu i sutnu, nikako ne mogu da nadjem srodnu dusu, da budem voljena i srecna... Hocu da prekinem ovu agoniju.

 

- Cekaj bre, polako, mozda nije sve tako crno. Evo, ja radim kao mornar na prekookeanskom brodu koji plovi za Amerku, pa mogu, ako hoces, da te prosvercujem u svojoj kabini do tamo. A u Americi ti se mozda zivot preokrene, to je zemlja mogucnosti.

 

- Pa dobro, ajd, sta mogu da izgubim, na kraju krajeva ima i u Americi mostova i reka ako se ni tamo nista ne promeni.

 

Uvede on nju krisom na brod pod plastom noci, odvede u kabinu i zamoli:

 

- Samo, kumim te, nemoj da izlazis iz kabine ni za zivu glavu, jer ako te neko vidi izgubicu posao. Ja cu ti donositi hranu i sta god ti treba, nista nece da ti fali. Samo budi u kabini do kraja putovanja.

 

I tako i bi. Sutradan ujutru on ode na duznost, ona ostane u kabini. Uvece, on dodje, legne pored nje i zaspi. I tako nekoliko dana. Riba pocne da razmislja:

 

- Jebote, ovo je stvarno divan momak, toliko mi cini a ne trazi nikakvu protivuslugu, nije ni pokusao da me muva. Mozda je to covek mog zivota!

 

I resi da ona napravi prvi korak. Sledece vece kad su legli da spavaju zaskoci ona njega i padne seks. Naredno vece ista procedura i tako nocima.

 

Jednog dana, medjutim, dok je mornar bio na duznosti, u kabinu iznenada udje kapetan broda.

 

- Sta je bre ovo? Ko si ti, devojko? Sta radis na mom brodu?

 

- Jao, kapetane, ja sam slepi putnik, svercujem se ovde...

 

- A ko te je doveo na brod?

 

- Ma ovaj mornar, ali molim vas nemojte da ga kaznite, on je tako divan, jedni covek koji je prema meni bio dobar u zivotu...

 

- Dobro, ali kuda si se zaputila?

 

- Pa preko okeana, u Ameriku.

 

- Aha. Ovaaaj, sve je to super, ali ima jedna sitnica: ovo nije prekookeanski brod za Ameriku, nego trajekt Kamenari - Lepetane!

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...