Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dolazi ekipa "Jutarnjeg programa" na pijacu i reporterka razgovara sa prodavačicom. 

 

- Dobro jutro, bako. Vidim da imate svašta na tezgi, ali zar vam nisu malo skupi ti proizvodi?

- Nisu meni skupi proizvodi, nego se ti. ćeri moja. nisi dobro udala!

- U redu, bako, možda i nisu skupi... Ali, zašto je onda ovaj paradajz tako mekan?

- Ih, ćeri... Ti si nekada imala tvrde sise, pa ih pipa ovaj, pipa onaj i postanu mekane!! 

Link to comment

Dosao momak kod doktora ...

Doktore, devojka mi je trudna, a ja uvek koristim kondom!

Dozvolite mi da vam ispricam jednu pricu, kaze doktor...

Jedan covek setao sumom sa kisobranom u ruci. Odjednom, vidi medveda kako mu se priblizava. Otvori kisobran i ubije medveda.

Na to se momak nasmeje i kaze: To je nemoguce!  Netko drugi je ubio medveda !!!

Tacno tako, veli doktor ...

Link to comment
4 hours ago, cedo said:

Dosao momak kod doktora ...

Doktore, devojka mi je trudna, a ja uvek koristim kondom!

Dozvolite mi da vam ispricam jednu pricu, kaze doktor...

Jedan covek setao sumom sa kisobranom u ruci. Odjednom, vidi medveda kako mu se priblizava. Otvori kisobran i ubije medveda.

Na to se momak nasmeje i kaze: To je nemoguce!  Netko drugi je ubio medveda !!!

Tacno tako, veli doktor ...

 

 

Ja znam verziju sa dedom od 70 godina koji dolazi da se hvali doktoru a doktor mu kaze da je nemoguce da je otac. Posle ide sve to sa medvedom samo sto deda kaze, Pa to je nemoguce, nego drugi je opalio iza njegovih ledja.

Link to comment

Otišla tri brata Crnogorca sa studija u Beogradu na raspust kući na Cetinje.

Pita baba prvog šta studira, kaže on: Pravo, baba!

- Ee, blagoš babi, da ima ko familiju da zastupa na sudovima i da rješava probleme sa nesojima... Bravo, sine, bravo.

Pita drugog, kaže on: Medecinu, baba!

-Ee, blagoš babi, mašala oči moje! Neka, da imamo i ljekara u kuću, da ima babu ko da liječi!

Pita trećeg: A ti, sine, ljubimče babino, šta ti studiraš? Kaže on: Istoriju umjetnosti, baba!
- Eee... A, boli te kurac!

Edited by banatjanin
Link to comment
Otišla tri brata Crnogorca sa studija u Beogradu na raspust kući na Cetinje.
Pita baba prvog šta studira, kaže on: Pravo, baba!
- Ee, blagoš babi, da ima ko familiju da zastupa na sudovima i da rješava probleme sa nesojima... Bravo, sine, bravo.
Pita drugog, kaže on: Medecinu, baba!
-Ee, blagoš babi, mašala oči moje! Neka, da imamo i ljekara u kuću, da ima babu ko da liječi!
Pita trećeg: A ti, sine, ljubimče babino, šta ti studiraš? Kaže on: Istoriju umjetnosti, baba!
- Eee... A, boli te kurac!


U verziji ovog vica koju ja znam, baba je naša srpska baba, a najmlađi unuk studira Megatrend.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...