Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

Nego, jel probao neko Bourjois lak sa četvrtasom četkicom, danas videla, cena je 645 dinara, ali nije mi se svidela nijedna nijansa. Ako je neka probala nek prenese utiske.
nisam izdržalaBaš ta nijansa: br7A nokti izgledaju ovako:07042008190aq2.jpg Edited by dranata
Link to comment
Super izgledaju i super je ta nijansa. Nego, je li nezgodno trackat se takvom četkicom? Pogotovo za nas sklone tjeskobi, drhtavih ruku? :D
Četkica je genijalna. Ja sam trapava maksimalno, a gotovo nijednom se nisam umazala. Za mali nokat iz jednog poteza, za ostale dva. Sve gotovo za pet minuta. Nijansa je malčice tamnija nego na slici, jbg ne valja mi svetlo.
Link to comment
Četkica je genijalna. Ja sam trapava maksimalno, a gotovo nijednom se nisam umazala. Za mali nokat iz jednog poteza, za ostale dva. Sve gotovo za pet minuta. Nijansa je malčice tamnija nego na slici, jbg ne valja mi svetlo.
Nagovorila si me (a teško je bilo -_- ), čim završim mučenje s Avonom, pokušat ću s ovim.Za eventualne reklamacije ću ti zatrpat inbox mailovima hejterskog i prijetećeg sadržaja. :fashisto:
Link to comment
  • 7 months later...
over-x-rated :lol:
:wicked: hehe ...da.anyway, zna li neko DOBAR SALON ZA NOKTE (znaci da koriste vodu obavezno..a ne da bude neki kiosk) a da nisu u DELTA CITI i u novom MERKATORU. centar grada pozeljan. i ako moze neko da mi kaze koliko dugo im treba da odrade manikir sa klasicnim lakom?
Link to comment
  • 4 weeks later...

Prirodni?- Apsolutno. :Hail:Akrilni?- Ne. Dugi?- NeKratki?- Ne, vec srednja duzina.Ovalni? - Kako kome stoji, ja sam za cetvrtaste...Cetvrtasti?U boji? Kojoj? Pa zavisi od duzine. Ako su kratki tamnije nijanse ako su dugi french manikir ili svetlije nijanse. Francuski manikir? Prakticno i lepo ako je lepo odradjen. Tretman zanoktica? Da, sam svoj majstor. Cvrsti ili pucaju? Cvrsti. Manikirka ili uradi sam? Uradi sam. Dobre kreme za ruke? Bogami kad je zima i kad je hladno dzaba sve kreme ovog sveta. Ajd nek bude Normaderm.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

molim preporuku za preparat :blink: (krema...) za negu koze oko noktiju. nekad bila dikla.da je kupljivo u bgd. i da nije nitra* cena.sklepani termin mojih juniora za brzinu vecu od ultra.poz

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...