Jump to content
IGNORED

PRIJAVE NESTALIH LJUBIMACA


Ryan Franco

Recommended Posts

Nestao sibirski haski. Zove se Joza. Star je četiri godine. Ima ogrlicu i čipovan je. Izgubio se negde u Učiteljskom naselju pre nekoliko dana... a ko zna dokle je sve mogao da stigne do sad.Ukoliko imate bilo kakve informacije, molimo da se javite Peđi na 063/599-872 ili Raši na 065/88-77-662 Hvala!post-965-12851605198235.jpgpost-965-12851605514534.jpgpost-965-12851605800917.jpgHvala puno!!!

Link to comment
  • 1 year later...

Hitno potrebna pomoc. Covek je napustio psa i pobegao. Trenutno cuvamo psa kod usca. Gradske sluzbe ne zele da reaguju. Jel moze neko da ga sacuva jedan dan? Pas je dresiran. Treba mi odgovor odmah.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
Hitno potrebna pomoc. Covek je napustio psa i pobegao. Trenutno cuvamo psa kod usca. Gradske sluzbe ne zele da reaguju. Jel moze neko da ga sacuva jedan dan? Pas je dresiran. Treba mi odgovor odmah.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
ja imam zivotinjarnik kod kuce. pomoglo bi kada bi se znalo koliki je pas i koje je rase.
Link to comment
  • 2 months later...

Безвезе.Обратићу пажњу, мада сам прилично удаљен од Медака али ко зна. Јави ако га нађу да не остане бедак.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Pronadjena zenka labradora kod Sava Centra. svetlo zute boje, skoro bele. povredjena zadnja sapa. stara po proceni do 2 godine. salji dalje, javi se na PM za pojedinosti

Link to comment
telefon002.jpgmiki, 13-godisnjakinja, odsetala iz dvorista u internacionalnih brigada. ima cip, ima ogrlicu sa brojem telefona, sterilisana je, ali je dama u godinama i ne previse poverljiva. ako je vidite, javite.
Link to comment
  • 1 year later...

ljudi razdelite ovo po fejsu ili koekude...drugarica nije mogla ni da ih slika koliko su brzi, a boje se uzas jedan.U MIRIJEVU, BLIZU OKRETNICE AUTOBUSA 27 I 20, VIDJENA DVA PATULJASTA PINCA, JEDAN BRAON, DRUGI CRNI. VEZANI KRATKIM LANCEM O OGRLICE, TAKO DA NE MOGU NI DA SE RAZDVOJE. VEROVATNO SU IZGUBLJENI, STRASNO SU PLASLJIVI. DELITE OVO, MOZDA IH VLASNIK UPRAVO TRAZI.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Engleski seter sa ove fotografije je kod mene.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201946710302814&set=a.2270586297584.120575.1636427198&type=1&theater. Nadjen je u Resniku, ja sam sinoć išla po njega i noć je proveo kod mene. Danas je očitan čip, pas se zove Aris, ima 3 godine, oranž-beli, jedno oko plavo, drugo braon. Vlasnik je sa Belih Voda, 2. decembra je prijavio nestanak i traži ga. Inače, veterinar ga je pregledao, nema povišenu temperaturu, samo je izgladneo, premršav i iscrpljen. Molim vas delite onaj post sa FB, bilo bi lepo da se što pre vrati kući.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...