Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Polufinale: Sjedinjene Američke Države - Litvanija

Polufinale: Sjedinjene Američke Države - Litvanija  

31 members have voted

1. 1. Ko ide u finale

• Sjedinjene Američke Države
    • Litvanija

Recommended Posts

BlackGeorge

Nista od neizvesnosti. Bice klasicno odradjivanje od strane Amera, Litvanci su bez trojki mustikla..

harper

Lose se pise Litvancima. Ne mogu unutra nista da urade jer su totalno metiljavi u skoku a Ameri im ne daju sut spolja.

Zli Gli

Ali koji je freak Vestbruk, neverovatno. Cini mi se da nije neki poseban znalac ali nalozen je do maksimuma a ima natprosecnu skocnost i ekplozivnost. Mnogo zajeban igrac na obe strane terena.

Ivo Petović

Nekoliko sjajnih defanzivnih sekvenci Amerikanaca. Iguodala ih je pokrenuo za par krađa i onda su se potpuno rastrčali po terenu. Litvanci jednostavno nemaju dovoljno opcija u pozicionom napadu, mada trče sasvim solidno i kontrolišu defanzivni skok.Pokušavam da zamislim naše ili turske bekove kako rešavaju ove probleme sa američkom odbranom i nešto mi baš i ne ide. Mada su pokazali u par navrata da su ranjivi pod košem.

Venom
 Ali koji je freak Vestbruk, neverovatno. Cini mi se da nije neki poseban znalac ali nalozen je do maksimuma a ima natprosecnu skocnost i ekplozivnost. Mnogo zajeban igrac na obe strane terena.
Ja ga gotivim, tj. gotivan mi je bio i u Thunderu. Pitanje je da li ce ikada biti plej, ali je stvarno unikatan igrac, vrlo srcan i daje uvek 100%.

Joe D

Slabi su Litvanci tehnicki na spoljnim pozicijama. To Ameri ne prastaju. Krenuli su sa dobrom taktikom, ali cim su ovi malo stegli pogubili su lopte i krenuli da panice.

Teixeira
Ja ga gotivim, tj. gotivan mi je bio i u Thunderu.
molim te, sharenac kaze da se taj tim zove tanders, i mislim da on zna bolje od tebe.

Venom
Pokušavam da zamislim naše ili turske bekove kako rešavaju ove probleme sa američkom odbranom i nešto mi baš i ne ide. Mada su pokazali u par navrata da su ranjivi pod košem.
Bas sam razmisljao o tome. Ako budemo kojim slucajem igrali s njima, vec vidim Westbrooka kako pomera Savanovicev/Kostin/Novicin pokusaj bloka, tj. njih same :D. S druge strane, osim Duranta i donekle Billupsa (mada ne danas), stvarno su slabi u napadu ne racunajuci kontru. Ne da verujem u cudo u 2. poluvremenu, ali iskreno bih vise voleo da se plasiramo u finale i da tamo igramo s njima.

tkd7334

Nemaju Litvanci dovoljno napdaca za Amerikance, plus je Kleiza totalno van igre... U odbrani i ne bi bili toliko losi kad bi malo bolje gradili kos... Jbg, valjda ce se vratiti u drugom, ovo je ultra-neinteresantno.

Edited by tkd7334

Ivo Petović

+ je momentum potpuno na strani Amera.Već dva puta su imali 4 i 5 point swing u bitnim situacijama, na kontre Litve.

Edited by Ivo Petović

BlackGeorge

Pocela kenjaza...

Zli Gli
Ja ga gotivim, tj. gotivan mi je bio i u Thunderu. Pitanje je da li ce ikada biti plej, ali je stvarno unikatan igrac, vrlo srcan i daje uvek 100%™.
Ma i ja ga gotivim bas zato sto je atipican, cak ne mogu ni reci plej posto su plejovi obicno oni koji treba da budu najsmireniji a ovaj je divljak. Mislim da ce karijeru provesti kao neki kombinovani kec-dvojka, a u odbrani je zver.Inace, Litvanci kao nesto pokusavaju da igraju brze ali dzabe kad prave previse gresaka u napadu. Hahaha, Gordon promasio zakucavanje i primise trojku :lol:

kizjah

mogu već sada da kažem da sdam pojeo govno, neverovatno je koliko su se litvanci usrali spec. onaj (inače) kuronja Kleiza!!

radisa

Krenule trojke... Sa 19 na 11 za pola minute... I još lopta... Ima nade za zelene...

Edited by radisa

Zli Gli

Evo sad se kao opet nesto trgli, vratili sutevima na -11 i imaju napad na minut i po do kraja trece, ali ne sumnjam da ce opet usrati nesto i da nece biti neizvesno.

Sign in to follow this