Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Polufinale: Sjedinjene Američke Države - Litvanija

Polufinale: Sjedinjene Američke Države - Litvanija  

31 members have voted

1. 1. Ko ide u finale

• Sjedinjene Američke Države
    • Litvanija

Recommended Posts

Delija67

Duel dve do sada neporazene ekipe. Amerikancima su ozbiljniji otpor pruzili samo Brazilci, dok su ostali izasli na teren s namerom da izgube i cekaju kraj, iako mi ekipa SAD deluje kao daleko od nepobedive. Litvance nisam mnogo gledao, ali ni njima niko nije pruzio ozbiljniji otpor. U cetvrtfinalu su pregazili ekipu Argentine neverovatnim sutom. Skoro nisam video da neko sutira kao Litvanci u prvom poluvremenu. Prednost bih dao ekipi Litvanije, i njih ocekujem u finalu.

nisam ja

nije ti loše bilo ono sa terminom u podnaslovu.

BlackGeorge

Ova tekma jednostavno ne sme da se propusti. Bice cupavo za Amere, nadam se. :)

Feindouno

Gazenje 20+ razlike uz mnostvo razocaranih gledalaca pored malih ekrana

pacey defender
Gazenje 20+ razlike uz mnostvo razocaranih gledalaca pored malih ekrana
xu cetvrtom minutu litvanci ce vec napraviti cetvrti faul, ovi ce ih uhvatiti u masinu, a vec u osmom minutu ce biti 20-6 za Amere. na kraju 90-72 mmw. Edited by pacey defender

BlackGeorge

Vi ste bas neki partibrejkeri. <_< ocekujem procenat suta za tri od oko 80% za litvance ... ali da li ce to biti dovoljno, ne znam. :lol:

Edited by BlackGeorge

Venom

Ako ih stvarno dobiju, onda kapa dole, ali... Mislim da su bili najgori moguci protivnik za Argentinu, odigrali su vrlo brzo, a Argentinci to nisu mogli da isprate. Otprilike, igrali su slicno nama protiv Argentine, samo sto u trenucima kad su ih lomili nisu procerdali 4 kontre zaredom. Jos ih je i sut posluzio. Amerikance vec nece moci da ubiju tempom.Amerika nije ubedljiva, ali ni oni sigurno nemaju problem da odigraju dobru odbranu i ubace gomilu poena iz kontre.

hazard

Ako Ameri igraju kao protiv Rusa, a Litvanija kao protiv Argentine, Litvanija dobija utakmicu.Medjutim, verujem da ce Ameri da se uozbilje bar malo, a Litvanci nema sanse da ponove sutersku utakmicu kakvu su imali u cetvrtfinalu, tako da prolaze SAD. Litvanci su cini mi se vec dostigli svoj vrhunac na ovom prvenstvu protiv Argentinaca, i sada im slede 2 poraza do kraja.

hooyadahoo

ja navijam za amere pa da gledamo kako rasic zakucava preko duranta u finalu

kizjah

Ja hrabro najavljujem usku pobedu litvanaca uz jaku partiju Kleize! mmw!

DrZhivago

Ima li negdje neki strim posto ce ocito kasniti prenos na rtsu?

Кристофер Лумумбо
Ima li negdje neki strim posto ce ocito kasniti prenos na rtsu?
tek sad vidim da prenose vaterpolo. :isuse:

johnnioza

već je vreme da neko postavi baner za atdhe.net u vrh strane o svetskom prvenstvu :D polufinale svetskog prvenstva bez direktnog prenosa, još jednom bravo za tijanića.

SNARC

Bet365 ima odlican stream..Javtokas odlican na pocetku

Sign in to follow this