Jump to content
Delija67

Polufinale: Srbija - Turska

Polufinale: Srbija - Turska  

94 members have voted

1. 1. Ko prolazi u finale

Recommended Posts

Milogled Bluff
Nisu to pokusaji vec pogodjene trojke ;)
Tako je. Lapsus mentis

pp34

sem taktike koju ce morati da spremi za turke, duda ce imati, cini mi se, veliki problem da re-motivise igrace za ovu utakmicu. mislim da su se bas skroz emotivno ispraznili protiv spanaca. dobra je stvar to sto imaju dan pauze (sto je pomenuo neko od igraca u izjavi posle utakmice) za razliku od evropskog prosle godine. nadam se da cih duda dovoljno napaliti i napuniti im baterije do sutra.

Geo
Nisam bas siguran da je Teodosic sutirao 30% tokom sezone. Ili Novica 20%.Keselj i Rasic su jedini isli iznad proseka, ali zato su i vodjeni.
Pa veoma je bitno kad ti jedina dva klasicna sutera u ekipi poprave procenat duplo u odnosu na sezonu u klubovima , odnosno sutiraju 60% za tri ... p.s. Dodao bi tu i Bijelicinih neocekivanih (za mene) preko 50% ... Edited by Geograf

J.R. Cash

U subotu je polufinale.

Feindouno

Realno nece ni smjeti da jebu mame Turcima nakons vakog kosa :lol:edit: @walker, prebrzi ste.

Edited by Feindouno

Idioteque
sem taktike koju ce morati da spremi za turke, duda ce imati, cini mi se, veliki problem da re-motivise igrace za ovu utakmicu. mislim da su se bas skroz emotivno ispraznili protiv spanaca. dobra je stvar to sto imaju dan pauze (sto je pomenuo neko od igraca u izjavi posle utakmice) za razliku od evropskog prosle godine. nadam se da cih duda dovoljno napaliti i napuniti im baterije do sutra.
Nema šanse! Ovi momci su se sad primili na zlato, motivacija će biti najmanji problem.

Joe D
Pa veoma je bitno kad ti jedina dva klasicna sutera u ekipi poprave procenat duplo u odnosu na sezonu u klubovima , odnosno sutiraju 60% za tri ... p.s. Dodao bi tu i Bijelicinih neocekivanih (za mene) preko 50% ...
Bjelica je sutnuo samo 15 puta sto je malo za izvalcenje nekih zakljucaka, a i nikakvo iznenadjenje da on pogadja, za one koji ga pazljivije prate. Jako potcenjen suter.Sto se meca tice, isto ovo sto je walker napisao je moj utisak, gotovo preslikano kao prosle godine. Morali bi da potpuno zaborave ovu pobedu i da se koncentrisu 100% na subotnji mec. Ali, ne zameram im, mene jos drzi euforija, mogu da zamislim kako je tek njima.

ivamehiva
Tanjević- Kada me već “vučete” za jezik priželjkivao sam Španiju u polufinalu, a ne Srbiju. Iz jednog jednostavnog, sportskog razloga - mnogo više ozbiljnosti i pripreme vidim u izdanju srpskog nacionalnog tima nego što sam to imao prilike da primetim kod Španije.Na pitanje kakvu će rukavici baciti kolegi Ivkoviću, Tanjević je kroz osmeh rekao:- Neka to ostane tajna, ali koliko Srbija vredi i može, mogao bih da napišem još jedan roman posle onog što sam video na Prvenstvu u Poljskoj pre godinu dana. Jednostavno, ljubomoran sam kako Srbija igra, kakvu mladost i talenat poseduje. Pa ljudi Božiji, onaj Teodosić je fantastičan! Sve vreme četvrtfinalnog susreta sa Španijom nije ni malo respektovao Rubija, jednu od najvećih evrozvezda. Imao sam utisak kao da ga izaziva: “pucaj”, nemam ništa protiv - rekao je Tanjević za Novosti.

Eraserhead

Oni su od najmlađe reprezentacije za par dana prešli put do reprezentacije koja je izbacila moćnu Španiju, aktuelnog šampiona sveta i sada kada su ispunili sva očekivanja i više od toga karta na koju treba igrati je da uđu rasterećeni u meč. Turci se sa druge strane godinama spremaju za ovo. Igraju pred svojom publikom i sve ispod finala je za njih neuspeh. Biće pod daleko većim pritiskom. Mislim da je to neki psihološki background koji Duda treba kod momaka da napravi.

Kayser

Nije Bosha mnogo manji lisac od Dude...

Shan Jan

Tanjevic je kenjao kako je Srbija fantasticna i kad smo bili zakucani za 11. mesto. To mu je u krvi, odavno ga ne smatram ozbiljnim po tom pitanju.

koksy
Turci se sa druge strane godinama spremaju za ovo. Igraju pred svojom publikom i sve ispod finala je za njih neuspeh. Biće pod daleko većim pritiskom. Mislim da je to neki psihološki background koji Duda treba kod momaka da napravi.
Ja mislim da će se oni tako žestoko ožderati za Bajram da će se jedva vući po terenu. Tako da- lagano smo u finalu.

jezovuk

Ko nije gledao Tegija sinoc, propustio je cenzurisane delove te Boshine izjave :lol:

trifke

sta je rekao tanjevic ja sam propustio Tegija

Guest
This topic is now closed to further replies.