Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Četvrtfinale

Ko prolazi dalje?  

60 members have voted

1. 1. Turska - Slovenija

2. 2. SAD - Rusija

3. 3. Argentina - Litvanija

Recommended Posts

Feindouno

Bukmarkujte atdhe majka mu stara.

Venom
Kakve bre sudije, ljudi igraju vrhunsku odbranu. Ovo skoro nisam video. Nisu ni stajali u onu njihovu nenormalnu zonu.Uzasno su visoki i brzi. I igraju u transu.
Tacno. Ali su vrlo domacinska ekipa.S jedne strani, takvi su nam uvek lezali (pa i sami Turci 2001.), s druge ovakvi nam mnogo lose leze, jer imamo naviku da izuzetno gubimo loptu protiv bilo koje odbrane. Mislim da ako uspemo da se iskontrolisemo i odigramo veci deo utakmice kao danas u prvoj cetvrtini (znaci ponekad i zavrsiti jebenu kontru) i udjemo u tesnu zavrsnicu, sanse nam drasticno rastu. Jer nije isto kad se naviknes da dobijas 25 razlike odrzavajuci prednost iz prve cetvrtine i kad moras da resis utakmicu u poslednja 4 minuta. Moguce da imaju karakter, ali ne bih se kladio.I naravno, braniti ostale i pustiti brata Hidu da forsira 1 na 1 jako do 3/15. Edited by Venom

hattori

slovenci ne mogu ni slucajno da pogode za 3, a tako im treba.:isuse:

G.G.
i udjemo u tesnu zavrsnicu, sanse nam drasticno rastu.
to je bar izvesno, ukoliko mi ne budemo ti koje ce voditi 20 razilke. jako su male sanse da neko protiv nas povede 20 i da odrzi razliku do kraja zbog toga sto Duda igra sa malte ne 12 ravnopravnih igraca i time celu utakmicu drzi isti nivo igre, koji je protivnickim ekipama vrlo tezak za ispratiti. kao sto je Djurovic rekao pred utakmicu hrvatima, samo tri ishoda su moguca - nasa ubedljiva pobeda, tesna pobeda ili tesan poraz, mislim da to za nas vazi na celom prvenstvu bez obzira ko nam je protivnik.

SNARC

Zmajceki za tri cetvrtine nece dati poena koliko su Turci dali za poluvreme..malo se plasim ovih Turaka,sve go sifonjer.

Venom
to je bar izvesno, ukoliko mi ne budemo ti koje ce voditi 20 razilke. jako su male sanse da neko protiv nas povede 20 i da odrzi razliku do kraja zbog toga sto Duda igra sa malte ne 12 ravnopravnih igraca i time celu utakmicu drzi isti nivo igre, koji je protivnickim ekipama vrlo tezak za ispratiti. kao sto je Djurovic rekao pred utakmicu hrvatima, samo tri ishoda su moguca - nasa ubedljiva pobeda, tesna pobeda ili tesan poraz, mislim da to za nas vazi na celom prvenstvu bez obzira ko nam je protivnik.
Nije bas mnogo ishoda ostalo :lol: . When you shoot, you can hit it, or miss it.Ako im se uskrate laki poeni posle izgubljenih lopti, ne mislim da ce se bas tako dobro snaci u pozicionom napadu. With that said, nisam siguran da mi to mozemo. Odbrana im je stvarno zajebana - i Francuzi i Slovenci su imali otvorene suteve, pa ih nisu davali. Meni je to logicno s obzirom da mora mnogo da se radi za taj otvoren sut, a i jedni i drugi su od starta bili na -20.Mene Nahbar vrlo razocarava.

tkd7334

Zasto li Slovenci igraju zonu...?Valjalo bi stisnuti ove turske bekove, nisu bas bliski sa loptom.

Feindouno

Mi imamo najbolji napad sa 90 ppg, Turci najbolju odbranu sa oko 60 primljenih poena.edit: dobro, drugi, Ameri su nabili statistiku protiv Angole.

Edited by Feindouno

Feindouno

dupli

Edited by Feindouno

Vasilij Zajcev

sumljam da ce Turci moci napadacki da odigraju ovako dva puta uzastopno

tsva

zar nemaju Amerikanci vise ppg od nas ?

Mauci

Nadam se produzecima i da ih ostavimo na nuli :)

SNARC
sumljam da ce Turci moci napadacki da odigraju ovako dva puta uzastopno
Protiv Francuza bejahu mozda i grdniji..Ostaje da Duda nadje penicilin za njih.

Кристофер Лумумбо

turci jesu nenormalno visoki, narocito kada kada su sova i brat hedo na parketu, ali i mi smo veoma visoki. bice veoma lepa utakmica za gledanje. pobedili smo ih dva puta u pripremnim utakmicama ali ovo je druga prica. bitno je da smo mi pobedili jedan nveorvatno jak tim i plasirali se u polufinale. uopste nisam bio nervozan kao protiv hrvatske.p.s. pobedili smo argentinu i spaniju, timove koji su dominirali poslednjih 10 godina. ovo mi je draze od bilo koje zlatne medalje zato sto sam razvoj ovih igraca pratio od pocetka. sjsjan osecaj!

Edited by kojot

Sign in to follow this